Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Prastas seksas viena iš dažniausiai pasitaikančiu skyrybų priežasčių

User Rating:  / 1
PoorBest 
Prastas seksas viena iš dažniausiai pasitaikančiu skyrybų priežasčių 5.0 out of 5 based on 1 votes.

issiskyrimasStatistika byloja, kad kas antra santuoka baigiasi skyrybomis. Dažniausiai prašyme panaikinti santuoką sutuoktiniai nurodo charakterių nesutapimus. Tačiau visuomėnės apsklausa parodė, kad tikrosios skyrybų priežastys neretai būna kur kas imtymesnės. Sutuoktinių poros neretai išyra dėl finansinių sunkumų bei prasto sekso. Maždaug ketvirtadalis (24%) žmonių nuo 30 iki 40 metų amžiaus yra nepatenkinti savo seksualiniu gyvenimu ir norėtų jį paįvairinti. Dažnas taip ir elgiasi. Vieni renkasi sekso prekes ir bando aistrą grąžinti kartu su sutuoktiniu, tačiau neretas "paskuka į kairę".

Neištikimybę kaip skyrybų priežastį nurodo kiek daugiau nei penktadalis (21%) visų besiskiriančių porų Europoje. Panašus skaičius porų (19%) kaip skyrybų priežastį nurodo lytinės aistros dingimą. Tokioje situacijoje kenčia abu sutuoktiniai, nes nebelikus aistros, dažnai seka susvetimėjimas ir žmonės atitola vienas nuo kito. Nebelikus seksualinio potraukio antrąjai pusei ir laiku nepavykus rasti sprendimo, kaip taisyklė pabaiga būna santuokos nutraukimas.

Ką daryti, kad seksualinis gyvenimas taptu pilnavertis?

Atsakymas į klausimą "ką daryti?" yra lengvesnis nei daugumai gali pasirodyti. Specialistai pataria, kad pastebėjus seksualinio gyvenimo problemas, reikėtų nedelsti ir apsilankyti pas psichologus arba seksologus. Priklausomai nuo lytinių problemų rūšies. Vienas svarbiausių dalykų, kuriuos turi atminti sutuoktiniai yra benravimas tarpusavyje. Dažnai atviras pokalbis apie lytinio potraukio niuansus gali padėti įveikti ne vieną iškilusią problemą. Nebijokite apsilankyti sekso prekių parduotuvėje ir išsirinkti Jūsų seksualinį gyvenimą pagyvinti galinčius "žaisliukus".

Vertėtų pokalbio su sutuoktiniu metu išsiaiškinti vienas kito seksualines fantazijas ir jei tik tai įmanoma bei kitam partneriui toleruotina, jas įgyvendinti. Visuomenė jau kur kas laisviau bei tolerantiškiau žiūrį į seksualinio gyvenimo įvairovę nei tai buvo prieš kelis dešimtmečius. Dažnai tai, kas dar visai neseniai buvo tabu, šiuo metu yra toleruojama kaip norma.

Jūs esate čia: Home Buitis Prastas seksas viena iš dažniausiai pasitaikančiu skyrybų priežasčių