Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Dujinių katilų įrengimas

User Rating:  / 3
PoorBest 
Dujinių katilų įrengimas 5.0 out of 5 based on 3 votes.

katilasDujiniai katilai – svarbi ir pavojinga detalės namuose, todėl prieš sudarant sutartį su meistrais pasidomėkite apie juos. Labai gerai jei turite gerų pažįstamų, kurie neseniai patys įsirenginėjo dujinius katilus bei liko patenkinti meistrų darbu. Rekomendacijas vertėtų laikyti vienu svarbiausiu vertinimo kriterijų, tačiau internete plintančiomis rekomendacijomis aklai pasitikėti nederėtų – čia galima apsimesti bet kuo ir paskleisti tiek gandų apie konkurentus, tiek išgirti savo atstovaujamą įmonę.

Pastaruoju metu itin išplitusios akcijos, nuolaidos, grupiniai apsipirkimai ir kiti viliojimo būdai. Gerą vardą užsitarnavęs katilų meistras darbo turi visada, todėl jokiomis skambiomis akcijomis nesistengia vilioti klientų. Tiesa, kai kuriems klientams taikomos simbolinės nuolaidos, pavyzdžiui, jei vienu metu užsako paslaugą sau ir dar rekomenduoja draugui.

Katilo įrengimas nėra labai pigus darbas, todėl klientai rinkdamiesi meistrą daug dėmesio skiria kainai. Manoma, jog su jokia įmone nesusijęs meistras darbus gali atlikti pigiau, tačiau taip galima sutaupyti tik darbų kaina. Deja, tokie meistrai ne visada dirba kokybiškai, perka pigesnes medžiagas, neretai – nemoka mokesčių (dirba nelegaliai).

Kalbant apie legalumą – nelegalūs meistrai gali darbus atlikti iki 20-30 % pigiau, tačiau jų suteikta garantija yra niekinė. Iškilus problemoms dėl nekokybiškai atliktų darbų gali tekti samdyti kitą meistrą, ko pasekoje, darbų kaina gali išaugti net kelis kartus.

Nusprendusiems įsirengti šildymo katilą ir renkantis iš gausybės Lietuvoje dirbančių meistrų nereikėtų elgtis spontaniškai, nepagailėti laiko pasiūlymų vertinimams, domėjimuisi apie meistro patirtį, atliktus darbus, pasikonsultuoti su draugais ir artimaisiais, kurie neseniai įsirenginėjo židinius, krosneles ar kitus šildymo sistemos elementus apsisaugoti nuo šaltos žiemos.

Jūs esate čia: Home Buitis Dujinių katilų įrengimas