Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Prekių pakuotės

User Rating:  / 1
PoorBest 
Prekių pakuotės 5.0 out of 5 based on 1 votes.

deziazmogisAplink mus daugybė įvairiausių pakuočių, nuo saldainio popierėlių iki didžiulių sulčių ar kitų gėrimų pakuočių. Visos jos – produkto atvaizdas pirkėjui.

Pirkdami prekes, apie kurias turime nedaug informacijos, dažniausiai renkamės ne pagal pavadinimą ar išdėstymą lentynose, bet pagal pakuotę. Todėl galima teigti, jog pakuotė yra bene svarbiausias aspektas renkantis prekę.

Pakuotė būna labai įvairi, nuo daugybės spalvų, sakančių pirk mane, iki vienspalvių, perteikiančių tik būtiną informaciją apie prekę. Be abejo, kiekviena pakuotė ir prekė randa savo pirkėją, tinka vieniems ar kitiems, tačiau norint parduoti prekę daugeliui reikia atkreipti dėmesį į tam tikras pakuotės vietas, stebėti esamas ir nuspėti ateities tendencijas.

Daugelyje sričių prekių pakuotės yra panašios, o norintiems parduoti gaminį reikia sugalvoti kažką naujo, išskirtinio, bet tokio, kas pernelyg neatitolintų nuo esamų pakuočių. Tai nėra labai lengva, todėl tam turi būti skiriama nemažai lėšų, o darbą turėtų atlikti rinką išmanantys asmenys.

Dažnai sužaidžiama neįprastais dydžiais, kurie pastebimi iš tolo ir taip patraukia pirkėjus bent pasidomėti preke, ją apžiūrėti. Netradicinio dydžio ar formų pakuotė dažnai ne tik prekybos vietoje traukia, bet taip pat gali atkreipti kitų pirkėjų dėmesį ir prekių vežimėlyje ar jau išėjus iš parduotuvės. Taip pakuotė atlieka naudingą ir gerą reklamos funkciją. Neretai prekės būna pakuojamos tiesiog į polietileno maišiukus.

Pakuotė kai kuriuos pirkėjus ir tam tikras prekes veikia tik minimaliai, todėl į tokių produktų pakuotes nereikėtų investuoti daugybės laiko ir idėjų. Vargu, ar ypatingai išradingai įpakuotas kasdienis batonas pritrauks daugiau pirkėjų. Tiesa, kartais visus stereotipus ir išankstiniais nuomonės sugriauna pasirodžiusios ir sėkmingai prigijusios naujovės, tad galbūt pabandyti ir verta.

Neretai kurdami naują pakuotę didieji gamintojai ir pardavėjai siūlo ją iš anksto įvertinti. Kartais vertinimui ir balsavimui pasirenkama dar realiai neegzistuojanti versija, jos eskizas, o kartais paleidžiamas mažesnis kiekis produktų skirtingomis pakuotėmis į rinką ir stebima pirkėjų reakcija.

Be abejo, tokie bandymai atima šiek tiek laiko ir lėšų, tačiau tinkama ir pirkėjams patinkanti pakuotė ateityje atperka savo išlaidas ir paverčia jas pelnu. Tuo tarpu ne itin pirkėjams patraukli pakuotė ir jos atnaujinamas neatneša norimo pelno, nors ir išlaidos iš pirmo žvilgsnio atrodo mažesnės.

Pakuotė yra labai svarbi detalė atspindinti parduodamos prekės išskirtines savybes, traukianti tiek lojalius, tiek naujus klientus, todėl būtina tinkamai ją pasirinkti ir nepagailėti nei lėšų, nei laiko, kadangi tai greičiausiai atsiperka su kaupu.

Jūs esate čia: Home Buitis Prekių pakuotės