Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Receptu idejos

User Rating:  / 1
PoorBest 
Receptu idejos 5.0 out of 5 based on 1 votes.

receptasMėgstantieji gaminti turi daugybę kulinarinių knygų, iš kurių kartas nuo karto semiasi įkvėpimo. Itin įgudę virėjai patys kuria receptus ir rašo receptų knygas. Tačiau idėjų galima semtis nebūtinai iš knygų ar vadovėlių – puikių valgių receptai publikuojami tiesiog internete

Šiuolaikinės technologijos sutekią galimybę Jums patikusį receptą iškarto atsispausdinti ir susidaryti mėgstamų valgių knygelę patiems. Receptų knygose dažnai aprašomi sudėtingi, itin prašmatnūs receptai, todėl tokios knygos dažnai lieka dūlėti lentynose. Beje, daugelis žmonių neturi tiek lėšų susipirkti būtinus patiekalui pagaminti ingredientus, kurie dažnai atsieina ne vieną dešimtį litų. O internete, neradus vieno recepto pagal turimus ingredientus, galima ieškoti kito ir galų gale vis tiek rasti priimtiną patiekalo receptą.

Dominuoja žuvies ir mėsos patiekalai

Lietuviai kaip šiauriečiai neįsivaizduoja savo dienos raciono be mėsos. Todėl pas mus šeimininkės dažniausiai gamina patiekalus iš mėsos. Pateikiama daugybę būdų, kaip mėsą:

  • Troškinti;
  • Virti;
  • Kepti;
  • Marinuoti;
  • Vytinti;
  • Rūkyti;
  • Ir t. t.

zuvies patiekalasTaip pat galime rasti receptų, kuriuose pateikiamos išsamios instrukcijos, kaip pasigaminti tokių patiekalų, kurių, atrodytų, net neįmanoma pasigaminti namuose. Tai yra įvairūs mėsos vyniotiniai, žlėgtainiai, šaltiena ir pan. Pristigusiems idėjų siūlomi tokie receptai, kurie yra itin paprasti, pavyzdžiui, nurodoma, kaip pasigaminti valgius naudojant padažus, kurių įsigyti galima tiesiog prekybos centruose.

Kitas plačiai naudojamas pagrindinis patiekalas yra žuvis. Galima teikti, kad žuvies patiekalai tai visai atskira patiekalų kategorija. Kaip žinia, skaniai žuvį paruošti yra sunkiau, ją ruošiant prireiks įmantresnių žolelių ir prieskonių, o netinkamai paruošta žuvis gali būti per daug sausa ar netgi trupėti. Žuvies patiekalai tradiciškai labiau vertinami yra prie Jūros ar kitų didelių vandens telkinių esančiose vietovėse. Taip yra ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Jūs esate čia: Home Buitis Receptu idejos