Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Minkšti svetainės ir miegamojo baldai

User Rating:  / 0
PoorBest 

Kiekvienuose namuose yra daugybė įvairių baldų. Tačiau vieni iš svarbiausių mūsų poilsiu yra minkšti baldai svetainėje bei miegamojo baldai. Šiose būsto erdvėse esantys baldai yra skirti poilsui. Būtent svetainėje neretai po darbų yra praleidžiama daugiausiai lasivo laiko. Čia visa šeima susirenka žiūrėti televizoriaus ar pasišnekučiuoti apie nuvektus darbus.

minksti-baldai

Minkšti baldai pasitarnauja ne tik kaip poilsio vieta, bet ant jų sodiname ir pasisvečiuoti užsukusius draugus ar pažįstamus. Šioje namų erdvėje yra rengiamį įvairūs susibūrimai. Paprastai per didžiasias metų šventes, čia yra valgomos šventinės vakarienės. Todėl labai svarbu yra tinkamai pasirinkti minkštus svetainės baldus. Jei vedate aktyvų gyvenimo būdą ir jūsų namuose neretai yra rengiami draugų susibūrimai bei/ir vakarėliai - verta pagalvoti apie odinius baldus. Odiniai baldai pasižįmi ilgaamžiškumu bei yra itin atsparūs įvairiems aplinkos poveikiams. Tokiems kaip išlietas skystis ar sutepimas maisto padagardais. 

Miegamajo baldai taip pat yra svarbu

Miegamojo kambario baldai paprastai yra ne itin įmantrūs. Čia dažniausiai galime rasti lovą, staliuką bei drabužių spintą. Tačiau viskas priklauso nuo individualių kiekvieno iš mūsų poreikių. Štai didžiausiame Lietuvos baldų gamintojų katalge http://www.baldai.lt/miegamojo-baldai/ matome, kad yra daugiau nei du tūkstančiai įvairių miegamojo baldų. Tai išties įspūdingas skaičius. Tiesa reikia pažymėti, kad tai nereiškia, jog net du tūkstančius baldų galims "sukišti" į vieną miegamąjį - tiesiog minėtame kataloge yra itin didelis lovų, staliukų, čiužinių ir kitų prekių pasirinkimas.

Miegamajame taip pat svarbu ir apšvietimas. Rekomenduotina rinktis LED apšvietimą, kuris suteikia kur kas daugiau šviesos maniuliacinių galimybių, nei tradicinis, kaitrinis apšvietimas. Štai http://ledextra.lt/ internetinėje parduotuvėje yra siūloma įsigyti įvairių LED juostų. Šios LED Juostos gali būti montuojamos palubėse arba net pačiame balde. Išskirtinimu suteikia netradicinis apšvietimas. Čia siūlomos http://ledextra.lt/lt/24-interjero-juostos led interjero juostos gali šviesti ne tik mums įprasta balta šviesa, bet ir melsavai, žalsvai, rausvai ar kokia kita spalva. Taip pat yra galimybė jog spalvos tarpusavyje keitaliotusi. Tai padės sukurti išties išskirtinią atmosferą namuose.

Įsirenginėjant namus svarbu tinkamai suderinti baldus ir interjerą su juose gyvančių žmonių charakteriu. Jauniems žmonėms patartina  nebijoti ir eksperimentuoti, tiek apšvietimo, tiek baldų pasirinkimo srityje Šiuo metu kuoorginaliau būna įrengti namai - tuo daugiau dėmesio ir pagirų, paprastai susilaukia jų šeimininkai.

Jūs esate čia: Home Buitis Minkšti svetainės ir miegamojo baldai