Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Ko reikia norint pradėti sėkmingą verslą?

User Rating:  / 1

Ieškantiems verslo idėjos dažnai ima trūkti ne pačių idėjų, o įkvėpimo. Įkvėpimas įprastai nyksta tuomet, kai pernelyg daug laiko sukate galvą dėl pačios idėjos, jos pelningumo ir kitų rezultatų, o skaičiai ima visai nebedžiuginti, galvoje tik pesimistiniai planai. Todėl siūloma galvojant idėjas ir pradedant verslą skaityti įkvėpimui skirtus straipsnius, kitaip vadinamas sėkmės istorijas. Nemažai tokios informacijos galima rasti svetainėje www.pelningasverslas.lt. Čia nuolat atnaujinamas turinys, kuris padės Jums rasti įkvėpimą.

VerslininkasGeneruojant verslo idėjas ar skaitant jas, jei sugalvojate pirkti, o ne galvoti savarankiškai, reikėtų daryti bent kelias trumpas pertraukėles per valandą, o vieną pertrauką išnaudoti sėkmės istorijos, geriausiai bent kažkiek susijusios su Jūsų idėja, perskaitymui. Tai gali atrodyti naivu, tačiau iš tiesų toks metodas padeda pasiekti kur kas geresnių rezultatų per trumpesnį laiką.

Pradėjus įgyvendinti savo idėją, investuojant lėšas ir laiką taip pat nereikėtų pamiršti įkvėpimui skirtų tekstų – tai leis neprarasti motyvacijos ko gero svarbiausiame verslo kūrimo taške, kuomet jau yra verslo idėja, tačiau dar nėra sukurtas pats verslas, slegia daug rūpesčių, yra nemažai darbų, kurie atima daugybę Jūsų energijos ir slopina norą tapti verslininku.

Labai svarbu pasirinkti tokius įkvėpimui skirtus tekstus, kurie yra kurti sėkmingų verslininkų. Taip pat pravartu pasirinkti ir autobiografijas ar biografines knygas apie iškilius verslininkus, kurie pradėjo viską taip kaip ir Jūs – nuo verslo idėjos. Tokias knygas ar bent jau ištraukas nesunkiai rasite tiek internete, tiek vietos knygyne ar net bibliotekoje.

Kai kurie skaitydami tokias knygas jaučiasi ne kaip, mano, kad tai visai neatitinka jų situacijose, bijo, kad sėkmė nuo jų nusisuks. Be abejo, pasitaiko visko ir ne visiems ar ne visada sekasi, tačiau, kaip jau ne kartą minėta, būtina nenuleisti rankų jokioje situacijoje ir vos tik yra koks nors šiaudas – reikia griebtis jo ir bandyti kilti, išplaukti. Tai yra vienintelis būdas iš mintyse gimusios verslo idėjos pasiekti tokį verslą, apie kurį žinos Jūsų klientai, gerbs konkurentai ir mylėsite Jūs – visa tai sėkmingo verslo vaizdas, kuris gimsta iš idėjos ir įkvėpimo.

Kreditas – išeitis tiems, kurie pritrūko pinigų

User Rating:  / 5

Kreditas – išeitis tiems, kurie pritrūko pinigų. Tačiau kokį kredita pasirinkti ir kaip tinkamai save įvertinti žino toli gražu ne kiekvienas susimąstęs apie skolinimąsi. O tai – ypatingai svarbu galvojant apie savo ateitį.

Visų pirma, renkantis kreditą reikėtų labiau atkreipti dėmesį į tuos kreditus, kurie yra siūlomi konkrečiam pirkiniui, pavyzdžiui, įsigyjantiems būstą dažniausiai naudingiausias būsto kreditas, o ne vartojamoji paskola. Tai ir palankesnės palūkanos, įvairios nuolaidos ir pasiūlymai, kurie aktualūs norintiems atsinaujinti būstą ar statantis namą. Be to, būsto kredito terminas galimas gerokai ilgesnis nei vartojamosios paskolos ar bet kurio kito kredito. Tačiau būtinas nekilnojamojo turto įkeitimas, tad kol neišsimokėsite kredito pilnai, tol nebūsite pilnateisis savo būsto savininkas, kai kuriuos dalykus teks derinti su banku, tačiau retai kada tai sukelia didesnių rūpesčių.

iesko kreditoPerkantiems transporto priemones taip pat siūlomi specialūs kreditai – tai automobilių išperkamoji nuoma. Dauguma bankų išperkamosios nuomos būdu leidžia įsigyti apynaujus automobilius. Taip skatinamas Lietuvos automobilių parko atnaujinimas, o ir bankas apsidraudžia, kad įsigysite pakankamai naują ir, tikėtina, kokybišką automobilį, kuris tarnaus visą kredito laikotarpį. Be to, suteiktas kreditas automobiliui gali būti tiek perkant jį iš įgalioto atstovo, tiek iš bet kokio žmogaus ar įmonės. Tiesa, dažniausiai keliami tam tikri reikalavimai, kurie nesunkiai įgyvendinami. Atkreipti dėmesį vertėtų į tai, kad automobilio kreditas perkant automobilį iš banko partnerių suteikiamas geresnėmis sąlygomis, o į paskolos įmokos kainą įskaičiuojamas gali būti ir Kasko draudimas, techninis aptarnavimas ar kitos papildomos paslaugos.

Norintiems įsigyti buitinės, kompiuterinės technikos ar kitų prekių iš parduotuvių kreditas nėra būtinas, čia į pagalbą atskuba pirkimas išsimokėtinai, kitaip dar vadinamas lizingu. Tai supaprastina kreditavo sistema konkrečiam daiktui. Be to, pasitaiko ir nemažai nuolaidų palūkanoms, kurios kartais visai kompensuojamos, tereikia mokėti tik sutarties sudarymo mokestį. Akcijos priklauso nuo daugybės dalykų, tai ir metų laikai, esamas prekių poreikis, nauji modeliai ir t. t. Kreditas prekėms suteikia galimybę įsigyti tai, ko tikrai norite, net jei tuo metu ir neturite pakankamai lėšų.

Šiuo metu dar pakankamai didelė naujovė Lietuvoje – kreditai medicinos paslaugoms ar prekėms. Tai yra gana svarbu susirgus itin sunkiomis ligomis, prireikus specialių įrenginių ar sudėtingų ir brangių operacijų. Medicinos kreditą už Jus padengti gali gyvybės ir sveikatos draudimas.

Bendru atveju dažniausiai naudojama vartojamoji paskola. Jei prieš žiemą norite įsigyti malkų ar kito kuro, planuojate pasiremontuoti savo automobilį, būstą – vartojamoji paskola Jums yra puiki išeitis tai atlikti tada, kai norite ir reikia, o ne tada kada atsiras galimybė. Be to, ne visada įmanoma laukti.

Vartojamoji paskola gali būti panaudojama faktiškai bet kokiems Jūsų pirkiniams, kadangi Jūs pinigus gaunate pats, tai yra, jie pervedami ne pardavėjui, o į Jūsų sąskaita ar išmokami grynaisiais tiesiai į rankas.

Kad ir kokią kredito rūšį pasirinksite, visada atkreipkite dėmesį į palūkanas, grąžinimo terminus ir išsirinkite Jums patogiausią kredito grąžinimo dieną – geriausia, iš karto kai tik gaunate atlyginimą (tinkama, jei atlyginimas visada mokamas stabiliu laiku). Taip galėsite būti tikri, kad kreditas nekels papildomų rūpesčių ir išlaidų. Tačiau reikia nepamiršti įvertinti ir kitų savo išlaidų bei įsipareigojimų, kuriems taip pat skiriate tam tikrą dalį savo pajamų. Tinkamas ir sąžiningas savo išlaidų ir pajamų įvertinimas apsaugo nuo visų viešumoje minimų kreditų keliamų problemų.

Kur Latvijoje gauti paskolą internetu?

User Rating:  / 4

Laisvas darbo jėgos judėjimas atsiliepia tuo, kad nemaža dalis Europos sąjungos gyventojų dirba ne savo gimtoje šalyje. Lietuva taip pat neišimtis. Nors tradiciškai populiariausiu emigrantų traukos objektu yra vakarų europos šalys, bet yra nemažai lietuvių dirbančių ir Latvijoje. 

kreditsKartas nuo karto, dalis Latvijoje dirbančiu Lietuvių susiduria su trumpalaikiais finansiniai sunkumais, todėl kreipiasi į greitąsias vartojimo paskolas, teikiančias įmonės. Tačiau kaip žinoti, kuri bendrovė siūlo geriausias sąlygas? Tam galima apsilankyti greitųjų kreditų (latviškai - atrais kredits) palyginimo svetainėse. Čia galime nesunkiai rasti atrais kredits pasiūlymus iš keletos bendrovių ir pagal kredito kainą, bei kitas sąlygas išsirinkti tą, kuris yra priimtiniausias.

Kaip taisyklė yra keletas faktorių, kurie nuliama kredito patrauklumą

 • Pirmo kredito maksimalus dydis;
 • Ar pirmas kreditas suteikiamas nemokamai;
 • Paskolos grąžinimo terminas;
 • Sprendimo dėl kreditavimo priemimo laikas;
 • Amžiaus cenzas.

Tai itin patogus, greitas ir visiškai nemokamas būdas, rasti geriausią pasiūlymą. Lietuvoje taip pat veikia panašaus pobūdžio svetainės. Kai kuriose iš jų galima rasti ne tik naudingos informacijos, bet ir specialioje paskolų skelbimų skiltyje, pateikti savo skelbimą dėl paskolos gavimo ar suteikimo.

Praktika lyginti tam tikrų paslaugų įkainius atkeliavo iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Būtent šioje šalyje pradėjo veikti pirmosios, kainų palyginimo svetainės. Vėliau šią praktiką perėmė vakarų europiečiai, o prieš keletą metų, primosios kainų payginimo svetainės atsirado ir Lietuvoje bei Latvijoje. 

Dalis greitųjų paskolū bendrovių, tiek pas mus, tiek kaimyninėje Latvijoje, pirmąjį kreditą arba kitaip atrais kredits, suteikia nemokamai. Todėl galima pasiskolinti, paneigiant mitą, kad greiti kreditai visada kainuoja daugiau. Be kita ko, paskolos internetu yra išties lengvas ir greitas būdas gauti nedidelias finansines injekcijas, tiesiai į savo banko sąskaitą. Turbūt tai yra vienas iš esminių pliusių, kurie lėmė, tokį greitųjų paskolų internetu populiarumą, daugumoje šalių. Juk dabar kiekvienas neturintis pradeltų finansinių įsipareigojimų, vos per penkioliką minučių gali gauti paskolą iki 1000 litų. O jei prireikia didesnės sumos, galima kreiptis į kelias bendroves. Taigi net ir kelių tūkstančių litų paskolą, galima gauti visiškai nemokamai.

Vasaris yra nuolaidų metas

User Rating:  / 2

apsipirko dovanosJau nuo Sausio mėnesio dauguma drabužių parduotuvių pradeda išpradvimus ir klientus vilioja įvairiomis nuolaidomis. Tačiau vasario mėnesė įvairios akcijos bei nuolaidos pasiekias tikrąją epogėju. 30 ar net 50 procentų nuolaidos jau nieko nebestebina, vasarį neretai prekybinkai per įvairias akcijas pasiūlo nuolaidas iki 75 procentų.

Toks dosnumas iš verslininkų pusės yra paaiškinamas kolekcijų kaita bei noru privilioti daugiau žmonių, kurie po didžųjų metų švenčių, pirmaisiai naujų metų mėnesiais, išlaidauti visai neskuba. Tačiau tikrai yra sunku praieti pro parduotuvę, kurios vitrinose yra skelbiama apie didžiules nuolaidas. Neretai žmonės ne tik užeina, bet ir nusiperka daiktų, kurių išesmės jiems kaip ir nereikia.

Yra ir kita grupė prikėjų. Tai specialiai šio nuolaidų sezono laukiantys žmonės, kurie taip elgiasi jau nepirmus metus. Juk pavyzdžiui perkant batus per nuolaidų sezoną, galima sutaupyti ne vieną šimta litų. O jei šiuo metų laiku yra aprengiama visa šeima, tai galima sutaupyti ir daugiau kaip tūkstanti litų. Ir tai tik iš drabužių.

Nuolaidos bei akcijos taikomos ir kitoms prekėms:

 • Šildytuvams;
 • Slidinėjimo įrangai;
 • Sniego kasimo įrangai;
 • Žieminių padangų komplektams;
 • Ir įvairių kitų, plataus vartojimo prekių.

Taigi tie kas per kalėdinį laikotarpį sugebėjo neišleisti visų santaupų perkant dovanas, gali šiuo metu sau leisti sutaupyti ir tinkamai pasiruošti kitam žiemos sezonui.

Gerų Jums pirkinių.

Kaip reikia teisingai parašyti darbo paieškos skelbimą?

User Rating:  / 3

laikrastisIeškant darbo tenka išsiūsti ne vieną gyvenimo aprašymą bei patalpinti skelbimus populiariausiose darbo skelbimų portaluose. Na o tam, kad potencialus darbdavys atkreiptų dėmesį į būtent Jūsų skelbimą reikia žinoti keletą taisyklių, kaip pildyti darbo paieškos skelbimą.

Taisyklinga gramatika

Prieš publikuojant savo naujai sukūrtą darbo skelbimą būtinai pasitikrinkite ar nepridarėte gramatinių klaidų. O dar geriau duokite Jūsų parašytą tekstą perskaityti draugui ar draugei. Galite būti tikri, kad potencialiam darbdaviui pro akis tikrai neprasprūs nepadėtas kablelis ar prlaleista raidė. Čia nuolaidų tikėtis tikrai neverta.

Rašant apie buvusioje darbovietėje užimtas pareigas vertėtų paminėti ne tik pareigybės pavadinimą, bet ir užduotis su kuriomis tekdavo susidurti. Juk darbdaviui vargu ar duos daug naudingos informacijos žinojimas, kad Jūs dirbote vadybininku. Paminėkite ryšius su klientais, dokumentų forminimą ar kita Jūsų vygdytas užduotis. Tai leis naujam darbdaviui geriau susiformuoti nuomone apie jus, bei parodys stropumą ir atidumą smulkmenoms.

Apsilankykite įmonių kataloguose

darbo-skelbimasNorint rasti darbą dažnai nepakanka tik patalpinti skelbimą ir tikėtis, kad jau artimiausiu metu gausite visą krūvą pasiūlymų, iš kurių be liks išsirikti geriausią. Verta apsilankyti įvariuose Lietuvos įmonių kataloguose ir pagal jus dominančią sritį išsiūsti gyvenimo aprašymą (net jei įmonė ir nenurodo ieškanti naujų darbuotojų - jei sudominsite jums būtinai ras vietą). Lietuvos įmonių katalogas yra puki vieta kur nesunkiai galima atsirinkti įmonės pagal jus dominačia sritį ir miestą.

Labai svarbu prie siunčiamo gyvenimo aprašymo prjungti gerą motyvacinį laišką. Statistika byloja, kad dažnai darbdaviai būtent į motyvacinį laišką kreipia daugiau dėmesio nei į CV. Rašant motyvacinį laišką reikia nurodyti konkrečius pasiekimus bei argumentaciją kodėl manote, kad dirbti šioje įmonėje esate tinkamas kandidatas. 

Sėkmės paieškose.

Ko reikia noring gauti valstybės remiamą būsto kreditą?

User Rating:  / 3

nauja seima2012 metų, rugpjūčio 14 dieną buvo patvirtintas įstatymas dėl valstybės ramiamų būsto kreditų suteikimo. Pagal socialinės apsaugos ir darbo ministerijos paruoštas rekomendacijas buvo paruoštas įstatymo projektas, kuriuo siekiama padėti šeimoms bei pavieniams asmenims įsigyti būstą. Įstatyme yra numatytos kvotos atskiriems šalies regionams bei paskirtas bankas (SwedBank), kuris ir teiks gyventojams lengvatinius kreditus.

Ką reikia žinoti prieš kreipiantis į banką dėl kredito suteikimo?

Legvatinis kreditavimas, kurį iš dalies finansuoja valstybė yra teikiamas Lietuvos gyventojams (piliečiams bei turintiems leidimą nuolatos gyventi Lietuvoje), jeigu jie paskutinius 12 mėnesių nebuvo deklaravę išvykimo iš šalies bei nustatyta tvarka deklaravo savo pajamas už minėtą laikotarpį. Taip pat labai svarbu, kad dokumentų pateikimo dieną, asmenų pajamos bei turtas neviršytų nustatytų maksimalių dydžių:

 • Vienišas žmogus  - 27 500 Litų, turimas turtas negali viršyti 40 300 Litų. Maksimali paskolos suma 180 000 Lt.
 • 2-3 asmenų šeimos pajamos per metus nedidesnės nei  38 500Litų, turimas turtas negali viršyti 81 900 Lt; Maksimali paskolos suma 300 000 Lt.
 • 4-5 asmenų šeimos pajamos negali būti didesnės nei 46 200 Litų, turimas turtas negali viršyti 109 200 Lt ; Maksimali paskolos suma 300 000 Lt.
 • <6 asmenų šeimos pajamos (vienam šeimos nariui) negali būti didesnės nei 7920 Litų, turimas turtas (vienam šeimos nariui) negali viršyti 26 000 Lt .

Visi asmenys, atitinkantys aukščiau minėtas sąlygas, gali kreiptis į savivalybes pagal gyvenamosios vietos deklaracija, kur pateikia visus reikiamus dokumentus, galės tikėtis nukreipimo į artimiausią banko skyrių dėl kredito paraiškos svarstymo.

Taip pat yra numatomos specialios išlygos būstų renovacijai bei pritaikymui neįgaliųjų poreikiams. Tikimasi, kad ši inicaityva padės aprūpinti nuosavu būstu ne vieną tūkstantį Lietuvos gyventojų.

 

 

Daugiau įrašų...

Jūs esate čia: Home Finansai