Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Kur Latvijoje gauti paskolą internetu?

User Rating:  / 4
PoorBest 
Kur Latvijoje gauti paskolą internetu? 4.0 out of 5 based on 4 votes.

Laisvas darbo jėgos judėjimas atsiliepia tuo, kad nemaža dalis Europos sąjungos gyventojų dirba ne savo gimtoje šalyje. Lietuva taip pat neišimtis. Nors tradiciškai populiariausiu emigrantų traukos objektu yra vakarų europos šalys, bet yra nemažai lietuvių dirbančių ir Latvijoje. 

kreditsKartas nuo karto, dalis Latvijoje dirbančiu Lietuvių susiduria su trumpalaikiais finansiniai sunkumais, todėl kreipiasi į greitąsias vartojimo paskolas, teikiančias įmonės. Tačiau kaip žinoti, kuri bendrovė siūlo geriausias sąlygas? Tam galima apsilankyti greitųjų kreditų (latviškai - atrais kredits) palyginimo svetainėse. Čia galime nesunkiai rasti atrais kredits pasiūlymus iš keletos bendrovių ir pagal kredito kainą, bei kitas sąlygas išsirinkti tą, kuris yra priimtiniausias.

Kaip taisyklė yra keletas faktorių, kurie nuliama kredito patrauklumą

  • Pirmo kredito maksimalus dydis;
  • Ar pirmas kreditas suteikiamas nemokamai;
  • Paskolos grąžinimo terminas;
  • Sprendimo dėl kreditavimo priemimo laikas;
  • Amžiaus cenzas.

Tai itin patogus, greitas ir visiškai nemokamas būdas, rasti geriausią pasiūlymą. Lietuvoje taip pat veikia panašaus pobūdžio svetainės. Kai kuriose iš jų galima rasti ne tik naudingos informacijos, bet ir specialioje paskolų skelbimų skiltyje, pateikti savo skelbimą dėl paskolos gavimo ar suteikimo.

Praktika lyginti tam tikrų paslaugų įkainius atkeliavo iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Būtent šioje šalyje pradėjo veikti pirmosios, kainų palyginimo svetainės. Vėliau šią praktiką perėmė vakarų europiečiai, o prieš keletą metų, primosios kainų payginimo svetainės atsirado ir Lietuvoje bei Latvijoje. 

Dalis greitųjų paskolū bendrovių, tiek pas mus, tiek kaimyninėje Latvijoje, pirmąjį kreditą arba kitaip atrais kredits, suteikia nemokamai. Todėl galima pasiskolinti, paneigiant mitą, kad greiti kreditai visada kainuoja daugiau. Be kita ko, paskolos internetu yra išties lengvas ir greitas būdas gauti nedidelias finansines injekcijas, tiesiai į savo banko sąskaitą. Turbūt tai yra vienas iš esminių pliusių, kurie lėmė, tokį greitųjų paskolų internetu populiarumą, daugumoje šalių. Juk dabar kiekvienas neturintis pradeltų finansinių įsipareigojimų, vos per penkioliką minučių gali gauti paskolą iki 1000 litų. O jei prireikia didesnės sumos, galima kreiptis į kelias bendroves. Taigi net ir kelių tūkstančių litų paskolą, galima gauti visiškai nemokamai.

Jūs esate čia: Home Finansai Kur Latvijoje gauti paskolą internetu?