Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Kreditas – išeitis tiems, kurie pritrūko pinigų

User Rating:  / 5
PoorBest 
Kreditas – išeitis tiems, kurie pritrūko pinigų 3.4 out of 5 based on 5 votes.

Kreditas – išeitis tiems, kurie pritrūko pinigų. Tačiau kokį kredita pasirinkti ir kaip tinkamai save įvertinti žino toli gražu ne kiekvienas susimąstęs apie skolinimąsi. O tai – ypatingai svarbu galvojant apie savo ateitį.

Visų pirma, renkantis kreditą reikėtų labiau atkreipti dėmesį į tuos kreditus, kurie yra siūlomi konkrečiam pirkiniui, pavyzdžiui, įsigyjantiems būstą dažniausiai naudingiausias būsto kreditas, o ne vartojamoji paskola. Tai ir palankesnės palūkanos, įvairios nuolaidos ir pasiūlymai, kurie aktualūs norintiems atsinaujinti būstą ar statantis namą. Be to, būsto kredito terminas galimas gerokai ilgesnis nei vartojamosios paskolos ar bet kurio kito kredito. Tačiau būtinas nekilnojamojo turto įkeitimas, tad kol neišsimokėsite kredito pilnai, tol nebūsite pilnateisis savo būsto savininkas, kai kuriuos dalykus teks derinti su banku, tačiau retai kada tai sukelia didesnių rūpesčių.

iesko kreditoPerkantiems transporto priemones taip pat siūlomi specialūs kreditai – tai automobilių išperkamoji nuoma. Dauguma bankų išperkamosios nuomos būdu leidžia įsigyti apynaujus automobilius. Taip skatinamas Lietuvos automobilių parko atnaujinimas, o ir bankas apsidraudžia, kad įsigysite pakankamai naują ir, tikėtina, kokybišką automobilį, kuris tarnaus visą kredito laikotarpį. Be to, suteiktas kreditas automobiliui gali būti tiek perkant jį iš įgalioto atstovo, tiek iš bet kokio žmogaus ar įmonės. Tiesa, dažniausiai keliami tam tikri reikalavimai, kurie nesunkiai įgyvendinami. Atkreipti dėmesį vertėtų į tai, kad automobilio kreditas perkant automobilį iš banko partnerių suteikiamas geresnėmis sąlygomis, o į paskolos įmokos kainą įskaičiuojamas gali būti ir Kasko draudimas, techninis aptarnavimas ar kitos papildomos paslaugos.

Norintiems įsigyti buitinės, kompiuterinės technikos ar kitų prekių iš parduotuvių kreditas nėra būtinas, čia į pagalbą atskuba pirkimas išsimokėtinai, kitaip dar vadinamas lizingu. Tai supaprastina kreditavo sistema konkrečiam daiktui. Be to, pasitaiko ir nemažai nuolaidų palūkanoms, kurios kartais visai kompensuojamos, tereikia mokėti tik sutarties sudarymo mokestį. Akcijos priklauso nuo daugybės dalykų, tai ir metų laikai, esamas prekių poreikis, nauji modeliai ir t. t. Kreditas prekėms suteikia galimybę įsigyti tai, ko tikrai norite, net jei tuo metu ir neturite pakankamai lėšų.

Šiuo metu dar pakankamai didelė naujovė Lietuvoje – kreditai medicinos paslaugoms ar prekėms. Tai yra gana svarbu susirgus itin sunkiomis ligomis, prireikus specialių įrenginių ar sudėtingų ir brangių operacijų. Medicinos kreditą už Jus padengti gali gyvybės ir sveikatos draudimas.

Bendru atveju dažniausiai naudojama vartojamoji paskola. Jei prieš žiemą norite įsigyti malkų ar kito kuro, planuojate pasiremontuoti savo automobilį, būstą – vartojamoji paskola Jums yra puiki išeitis tai atlikti tada, kai norite ir reikia, o ne tada kada atsiras galimybė. Be to, ne visada įmanoma laukti.

Vartojamoji paskola gali būti panaudojama faktiškai bet kokiems Jūsų pirkiniams, kadangi Jūs pinigus gaunate pats, tai yra, jie pervedami ne pardavėjui, o į Jūsų sąskaita ar išmokami grynaisiais tiesiai į rankas.

Kad ir kokią kredito rūšį pasirinksite, visada atkreipkite dėmesį į palūkanas, grąžinimo terminus ir išsirinkite Jums patogiausią kredito grąžinimo dieną – geriausia, iš karto kai tik gaunate atlyginimą (tinkama, jei atlyginimas visada mokamas stabiliu laiku). Taip galėsite būti tikri, kad kreditas nekels papildomų rūpesčių ir išlaidų. Tačiau reikia nepamiršti įvertinti ir kitų savo išlaidų bei įsipareigojimų, kuriems taip pat skiriate tam tikrą dalį savo pajamų. Tinkamas ir sąžiningas savo išlaidų ir pajamų įvertinimas apsaugo nuo visų viešumoje minimų kreditų keliamų problemų.

Jūs esate čia: Home Finansai Kreditas – išeitis tiems, kurie pritrūko pinigų