Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

GPS sistemos diegiamos komercinėse transporto priemonėse

User Rating:  / 1
PoorBest 
GPS sistemos diegiamos komercinėse transporto priemonėse 5.0 out of 5 based on 1 votes.

autobusasAutomobilinės navigacinės sistemos diegiamos visose komercinių įmonių transporto priemonėse kurios užsiima keleivių, krovinių, siuntų pervežimu ir pristatymu. Operatyvus maršrutu planavimas užtikriną našų darbą ir minimalias prastovas esant dideliems užsakymų srautams. Papildomus žemėlapius galima patalpinti mikro SD korteleje, ją reiktų rinktis bent jau dešimtos klasės, nes tuomet sistema dirba optimaliai ir nebūna programinio sulėtėjimo. Baterijos veikimo laikas trunka iki vienos valandos arba geriausiu atveju iki dviejų jei naudojamas tausojantis naktinis režimas. Visą detalią informaciją galite sužinoti navigacijų gamintojų internetiniuose puslapiuose. Ten pasirinksite modelį ir galėsite perskaityti naudojimo vadovą arba atsisiųsti į savo kompiuterį.

Su informacijos stoka susidursite ieškodami daugiau informacijos apie konkretaus modelio galimybes ir privalumus. Ne visi pardavėjai yra pateikę pilnus gaminio aprašymus todėl teks pasitenkinti tik modelio pavadinimu, ekrano įstrižainės dydžiu ir kokie žemėlapiai įtraukti į komplektą. Nors daug kas sako, kad automobilyje svarbiausias patogumas yra kondicionierius tačiau tai kelia rimtų abejonių nes pagalba vairuojant yra neatsiejamas saugumo garantas. Kelionės automobiliais yra vienos pavojingiausių iš visų keliavimo būdų, todėl riziką sumažinti gali tik papildomos priemonės palengvinančios vairuotojo darbą kurios leidžia koncentruotis į transporto priemonės valdymą. Navigacijos aparato stilius esminių privalumų neturi, nesvarbu ar įrenginys plonas ar storas, kampuotas ar apvalus, tai neturi įtakos informacijai kurią jis perduoda. Į šias savybes nereikėtų kreipti dėmesio nebent norėtumėte pasipuikuoti prieš kitus, kad turite naujausią modelį su ypač moderniu dizainu ir prikimštą privalumais.

Paprastai visų gamintojų modeliai būna juodos arba tamsiai pilkos spalvos, su tam tikrais dekoratyviniais elementais pagerinančiais estetinę išvaizdą. Vieną kartą suplanavę maršrutą galite jį išsaugoti atmintyje ir vėliau susieti greita prieiga tam kad nebereikėtų iš naujo įvedinėti adreso iš naujo. Tai patogu daryti kai pasiekiate pirmąjį savo kelionės tikslą ir norite grįžti į tą vietą kur pradėjote kelionę, pvz. dažniausisi žmonės naudoja namų adresą. Vairuokite išmaniai, taip sako šiuolaikinių navigacijų kūrėjai. Ir jie teisūs. Geriausias technologijas pritaikytas žmonių patogumui gausite tikrai su navigacijos įrenginiu, o ne bandydami telefone pritaikyti kokią nors programėlę. Visuomet įsitikinkite ką gausite už tą kainą kurią ruošiatės pakloti už naują aparatą. Neapsižiūrėjus galite papulti į nepatogią padėti kai teks už kiekvieną žemėlapio atnaujinimą, ar naujos šalies pridėjimą prie esamų žemėlapių sąrašo mokėti už kiekvieną operaciją papildomai.

Juk susimąstote kaip būtų gerai niekuomet nepakliūti į kamščius, ir tai įmanoma vakarų Europos šalyse kur GPS sistema yra daug geriau išplėtota ir turi labai platų nemokamų paslaugų paketą prieinamą kiekvienam vairuotojui turinčiam automobilinę navigacijos įrangą. Pagalvokite, kaip yra gerai žinoti, kad pvz. dėl auto incidento ar kelio remonto darbų susidariusios automobilių eilės ir jūs visą tai žinote dar nepriartėję prie to, viską sužinote prieš dvidešimt, penkiasdešimt ar net šimtą kilometrų.

Magistraliniai keliai ir neasfaltuoti rajonų keliai yra nuolat atnaujinami iš Europos Sąjungos lėšų, keičiasi kelio danga, atsiranda nauji kelio ruožai, tiltai ir požeminiai tuneliai apie kurių atsiradimą iškart redaguojami ir papildomi žemėlapiai. Neatnaujinta navigacija tai galima sakyti tik pusę savo galimybių teišnaudojantis daiktas. Užsienyje tai jau tapo norma, asistavimas kelio juostoje tai tokia funkcija kuria vairuotojui siunčiami garsiniai signalai jei tik jis praranda dėmesį ir išvažiuoja iš už savo juostos ribų. Vienas labiausiai vairuotojus nervinančių dalykų yra navigacijos veikimo greitis. Jei maršrutas skaičiuojamas pusę minutės ir ilgiau tai jau blogas ženklas.

Jūs esate čia: Home Kita... GPS sistemos diegiamos komercinėse transporto priemonėse