Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Kodėl taip skiriasi GPS kaina?

User Rating:  / 1

navigacijaNusprendus įsigyti GPS navigaciją imama domėtis pasiūla, o vienas iš svarbesnių punktų renkantis daugumai yra kaina. Ir čia kyla labai daug klausimų, nes GPS navigacija gali kainuoti ir mažiau nei 100 eurų ir perkopia kelis šimtus. Kodėl tokie dideli kainos skirtumai?

Vienas iš punktų, be abejonės, kokybė. Jei kalbėti apie atskirus prietaisus, kurie atlieka iš esmės tik GPS navigacijos funkciją, tai kokybė pasireikšti gali keliais būdais.

Pirmiausia, tikslumas. Vieni GPS navigatoriai veikia puikiai, pataiko beveik tiksliai pranešti posūkius, nenukrypsta nuo kelio, kuomet kiti vis "pameta" kelia, vėluoja ar per anksti praneša apie kai kuriuos manevrus.

Skrydžiai iš Vilniaus į Paryžių prie mūsų priartino dar vieną Europos sostinę

User Rating:  / 2

Koks Europos miestas neabejotinai galėtų pretenduoti į daugelio turistų aplankyti norimų objektų sąrašą? Paryžius. Tikrai! Ir ne tik dėl garsiojo Eifelio: architektūra, menas, žmonės, kultūra, kulinarija...Viskas taip nepakartojama, taip...prancūziška! Panašios reklamos vilionėms drąsiai atsiduoti gali ir lietuviai: reguliarūs skrydžiai iš Vilniaus į Paryžių šį miestą padaro kone ranka pasiekiamą. Išvykai net nereikia derinti atostogų grafiko - maloniai pirmai pažinčiai pakanka skirti ir laisvą savaitgalį. Negana to, skrydžiai iš Vilniaus į Paryžių siūlomi už itin viliojančią kainą: sumokėjus vos už 20 EUR, galima įsigyti bilietą į abi puses (tai nėra pastovi kaina - tenka laukti, kada bus pasiūlyti viliojančiai maža kaina).

lektuvu bilietaiVisi ieškantys geriausių pigių skrydžių pasiūlymų, turėtu apsilankyti pigesniskrydziai.lt svetainėje. Čia itin platus skrydžių visomis kryptimis pasirinkimas. Kartais net sunku patikėti kokie pigūs būną skrydžiai, štai specialiųjų pasiūlymų skyriuje matome, kad pigiausias skrydis gali kainuoti net mažiau nei dešimt eurų. Už tiek nėt su taksi iki oro uosto nenuvažiuosi. Žinoma geriausi skrydžių pasiūlymai būna tada, kai juos rezervuoji iš anksto arba lauki iki paskutinės minutės. Paskutinės minutės skrydžiai dažnai būtent ir kainuoja mažiausiai, nes aviabendrovei labiau apsimika gauti nors kelis eurus, nei palikti tuščią sėdynę lėktuve.

Kuo ši kryptis gali būti patraukli eiliniam turistui? Bene pagrindinis privalumas - universalumas: nesvarbu, kiek tau metų bei su kokia kompanija į kelionę susiruoši - ką pamatyti ir nuveikti bus visiems. Keliaujantieji su mažaisiais būtinai turėtų aplankyti garsųjų Disneilendą - visų vaikų svajonę. Vienas iš pagrindinių pagyvenusių asmenų traukos objektų - Švc. Jėzaus Širdies bazilika. Įsimylėjėliai negali grįžti be asmenukėje įamžinto bučinio prie Eifelio bokšto bei įspūdžių iš pasivaikščiojimo po Eliziejaus laukus ir Monmarto gatvelės. Jaunimas tikrai ras ne vieną jaukią vietelę, viliojančią nuostabia muzika bei užburiančia atmosfera. Per vieną išvyką visų žinomiausių objektų aplankyti neįmanoma - į Paryžių reikia grįžti dar ir dar kartą.

Pakartoti šią išvyką tikrai realu. Tam palankias sąlygas sudaro ir skrydžių laikas, ir jų kainos. Skrydžiai iš Vilniaus į Paryžių yra vykdomi kasdien, tad išvyką galima suplanuoti net ir ekspromtu: iš vakaro susikrauni daiktus, o kitą dieną jau sėdi lėktuve! Aišku, tokiu atveju lėktuvo bilieto kaina gali pareikalauti piniginę atverti šiek tiek plačiau. Norint sutaupyti, rekomenduojama išvyką planuoti iš anksto arba reguliariai apsilankyti interneto svetainėse, kuriose pateikiama informacija apie patrauklius lėktuvo bilietų kainų pasiūlymus.

Kaip jau minėjome, Paryžiuje ką pamatyti tikrai yra. Aišku, dalis pramogų yra apmokestinta. Mažesnių skrydžio bilietų kainų dėka galima gerokai sutaupyti, o tuos pinigus protinga investuoti į gilesnį Prancūzijos sostinės pažinimą - muziejai, meno galerijos, parkai, restoranai ir kiti objektai.

Moteriški drabužiai internetu džiugina ne tik moteris, bet taip pat ir vyrus

User Rating:  / 0

Perka moterų drabužių parduotuvėje internetu suknelę.Moteriški drabužiai internetu džiugina ne tik moteris, bet taip pat ir vyrus. Taip yra todėl, kad šiems nereikia vykti kartu su savo antrosiomis pusėmis į prekybos vietas, ilgai vaikščioti ir patarinėti moterims dėl jų planuojamų pirkinių, daugiausiai ką tenka – padėti išsirinkti, palyginti rūbus internetinėje parduotuvėje bei pagelbėti su apmokėjimo sistema, kuri įprastai didesnių problemų nekelia. Pripažinkime, kad retai kuriam vyrui patinka laukti kol žmona renkasi suknelę ar palaidinę. Ir kievienas vyras žino, kad greito sprendimo veikiausiai laukti nevertėtų,

Apsipirkti internetu paranku ne tik tokioje situacijoje, bet ir norint daugiau laiko skirti ne apsipirkinėjimui, o kitoms veikloms, tarp kurių ir poilsis gamtoje ar buvimas su savo šeimos nariais, daugiau dėmesio darbui – bet kam, kam tik norite, nes sutaupyti galima ne vieną papildomą valandą. Be viso to, tiek sutaupyto laiko padeda tausoti ir nervų sistemą, kurią labai stipriai ištampo eismo spūstys, eilės prekybos vietose ar netinkamas aptarnavimas, veltui sugaištas laikas jei nepavyksta rasti to, ko ieškojote.

Perkant internetu galima pastebėti ir tai, kad yra paprasčiau, lengviau palyginti keletą pasirinktų drabužių, tad moteriški drabužiai internetu lengviau pasirenkami ir įsigyjami, sugaištama mažiau pastangų galvojant apie tinkamesnį variantą sau ar tam žmogui, kuriam perkate drabužius. Žinoma, reikia bent kažkiek įsivaizduoti ko ieškote, nes rūbai internete suskirstomi pagal kategorijas ar kitus parametrus, padedančius pirkėjams lengviau rasti norimą drabužį, negaišti laiko klaidžiojimui tarp nereikiamų drabužių. Internete galima pasitarti ir su draugėmis kurią suknelę, palaidinę, sijoną ar kitą garderobo detalę rinktis. Tam padeda socialiniai tinklai ir kitos bendravimo platformos.

Išsirinktus sau patinkančius drabužius nesunku juos užsisakyti, taip jie atkeliaus tiesiai į namus ar biurą, toliausiai – į pašto skyrių (jei pasirinksite pigesnį pristatymo variantą). Dažniausiai kurjeriai prekes pristato darbo metu, todėl patogiausia, jog pristatymas būtų tiesiai į darbo vietą (jei dirbate įprastu laiku) – taip nereikės derinti kitokių, alternatyvių galimybių, galėsite džiaugtis savo pirktais drabužiais, aptarti juos su kolegėmis ar grįžti namo jau pasipuošus visai naujais, tik ką pirktais rūbais.

Pasistengus rasti sau tinkamus drabužius internetinėje parduotuvėje, vėliau, labai tikėtina, nebesinorės šio pirkimo metodo atsisakyti, nes nieko nėra svarbiau už sutaupytą laiką, kuris šiai dienai ypatingai vertinamas ir brangus, bei už patogumą, kuris leidžia mėgautis gyvenimu be papildomų trukdžių, o kuo didesnis patogumas, tuo mažesnė tampa ir laiko kaina, tad tai tikrai naudinga.

Žinoma, kad yra ir kita medalio pusė – internetu perkami rūbai nėra matomi realiai, o tik jų fotografijos, tad atsiranda įvairių neatitikimų tarp to, ką tikimąsi gauti ir to, kas realiai parduodama ir atkeliauja Jūsų adresu. Tačiau pernelyg nerimauti nereikėtų – dauguma prekių profesionaliose fotografijose atitinka tai, kas yra parduodama, o retais neatitikimo atvejais galima kreiptis į pardavėją, taip pakeičiant prekes ar atgaunant už jas sumokėtus pinigus, tačiau tik tuo atveju, jei pirkti drabužiai nebuvo dėvėti ar kaip kitaip panaudoti, taip pat, jie negali būti sugadinti.

Kokia upe plaukti baidarėmis?

User Rating:  / 3

Atėjus vasarai baidarės tampa viena geriausių šiltų dienų poilsio bei pramogų priemone. Pastaruoju metu vandens turizmas tiek Lietuvoje, tiek ir daugelyje šalių tapo ypač populiarus. Plaukiodami savomis ar išsinuomotomis baidarėmis patirsite neišdildomų įspūdžių ir puikiai praleisite laiką. Tie, kurie nuomoja baidares, siūlo aktyvų poilsį, ir galimybe pasigrožėti laukine gamta bei nuostabiais mūsų šalies vaizdais.

Klientui pageidaujant jis bus nuvežamas iki plaukimo vietos, bus suteikiami hermetiški maišai, duodamos gelbėjimosi liemenės. Šių įmonių interesų sritis yra ir kaimo turizmas: galite užsisakyti privačią stovyklavietę arba sodybą su pirtimi. Savo transporto priemones visada galima palikti stovyklavietėje.

baidares

Pakalbėkime kiek daugiau apie Dzūkijos upes, kuriomis tęsiasi patys populiariausi baidarių maršrutai Lietuvoje. Dzūkija garsėja ne tik grybais ir uogomis, bet ir gausybe upių bei upeliukų ir nuostabiu kraštovaizdžiu. Čia gausų nedidelių ir didelių kalvų ir pušynų – juk tai pati miškingiausia teritorija. Dzūkija turi ir nacionalinį parką, kuriame yra saugomi nepaprasto grožio gamtos paminklai. Pagrindinės poilsiautojų pamėgtos upės, kuriomis tęsiasi baidarių maršrutai yra Merkys, Ūla, Grūda, Varėnė, Baltoji Ančia.

Merkys yra devintoji pagal ilgį Lietuvos upė. Mūsų šalimi ji driekiasi apie 185 km. Plaukiant baidarėmis Merkio upe maršrutai nebūna sudėtingi. Juos nesunkiai įveikia daugybė turistų. Šioje upėje pasitaiko ir kliūčių: tai įvirtę medžiai ar po vandeniu pasislėpę akmenys. Baidarių maršrutą Merkio upe galima pasirinkti pagal kilometražą.

Puikiai vandens turizmui tinka ir Ūla. Tai vieną įspūdingiausių Dzūkijos upių. Nors jos vanduo dėl daugybės įtekančių šaltinių yra šaltokas, tačiau karštą vasaros dieną jis tampa tikra atgaiva. Ūlos srovė pasižymi jėga ir veržlumu, joje gausu kilpų bei vingių. Ši upė yra puikus pasirinkimas norintiems plaukti baidarėmis. Upės ilgis siekia apie 55 km. Plaukti ja ne tik labai įdomu, bet ir gana sudėtinga: šioje trasoje yra ne vienas vingis, gausybę staigių posūkių, išvirtusių medžių, akmenų smėlėtų skardžių.

Nuostabios gamtos fone besiraitanti Grūda yra Merkio kairysis intakas. Ji itin vingiuota, o pačiame žemupyje labai srauni ir rėvėta. Grūdos upėje gausu įvairių medžių užvartų, vietinės reikšmės lieptelių bei tiltelių. Ši upė ypač tinka pavasariniams ir rudeniniams vienos dienos plaukimams. Rekomenduojama patyrusiems baidarininkams. Dažniausiai baidarių maršrutai Grūdos upe driekiasi per Darželius ir Marcikonių plentą bei Puvočių poilsiavietę.

Dar viena dėmesio verta Dzūkijos upė yra Varėnė. Tai dešinysis Merkio intakas, į šią upę įtekantis Senojoje Varėnoje. Įprastai baidarių maršrutai Varėne siekia apie 20 km. Dažniausiai plaukiama vieną dieną. Kitą dieną galima plaukti Merkiu. Baltoji Ančia išteka iš Ančios ežero, plytinčio Lazdijų rajone, ji teka į pietus pro Kapčiamiestį, vėliau pasuka į rytus, kur prieš pat vandens jėgainę yra jos užtvenkta. Už jėgainės ši upė nuteka pietvakarių kryptimi ir prie pat Baltarusijos sienos įteka į Nemuną. Baidarių maršrutai, kurie driekiasi Baltąja Ančia, parenkami pagal kiekvieno turisto individualius pageidavimus. Taigi, dėl upių ir upelių gausos šiltuoju metų laiku Dzūkijoje ypač populiarus yra vandens ir kaimo turizmas. Juk kaitinant saulei norisi pabėgti iš miesto, pailsėti nuo darbų, susipažinti su nuostabia Lietuvos gamta, atsigaivinti upių vandenyse.

Kaip rūpintis plaukais šaltuoju metų laiku?

User Rating:  / 0

plaukaiKiekvieno iš mūsų plaukų grožis pirmiausia priklauso nuo to, ar tinkamai yra prižiūrima galvos oda. Juk žvilgantys ir sveiki plaukai gali augti tik sveikoje odoje. Didžiulę įtaką galvos odos būklei daro viso mūsų organizmo sveikatos būklė. O šią savo ruožtu lemia keletas veiksnių: amžius, mitybos įpročiai, ligos, vitaminų stoka, metų laikas, klimatas, užterštumas, taip pat ir tinkamos higienos trūkumas, nuolatinis stresas ar nerimas. Kai orai tampa šalti, tiek galvos odai, tiek ir plaukams reikia kiek kitokios priežiūros nei vasarą. Be abejonės, užsukę į parduotuves, kurių interesų sritis yra įvairios kosmetikos priemonės Vilniuje ir kituose miestuose, rasite daugybę naudingų preparatų, bet pakalbėkime šį kart apie tai, kaip sustiprinti plaukus natūraliomis priemonėmis.

Jeigu jūsų plaukai esant šaltiems orams linkę sausėti, tuomet jums bus naudingas žuvų taukų, ricinų aliejaus, kiaušinio trynio ir sausiems plaukams skirto šampūno mišinys. Jį gamindami sumaišykite šaukštelį ricinų aliejaus su puse šaukštelio žuvų taukų ir pašildykite šį mišinį vandens vonelėje. Tuomet padalinkite plaukus į kelias sruogas pirštų galais įmasažuokite šį mišinį į galvos odą. Įmasažavus užsidėkite celofaninį maišiuką, jį apvyniokite šiltu rankšluosčiu ir pabūkite taip apie 15 minučių. Einant šiam laikui pasiruoškite dar vieną mišinį: suplakite kiaušinio trynį su šaukšteliu šampūno, skirto sausiems plaukams. Juo ištepkite aliejumi įtrintus plaukus ir palaikykite dar 5 minutes. Joms praėjus išplaukite plaukus šiltu vandeniu. Jei norite natūralaus plaukų balzamo, skalaudamos plaukus į dubenį vandens įpilkite šaukštelį acto arba citrinos sulčių.

Taip pat sausiems plaukams puikiai tinka bulvių kaukė su kiaušinio tryniu ir medumi. Jums tereikia smulkiai sutarkuoti 3 bulves, jas nusunkti ir sumaišyti su kiaušinio tryniu bei 20 g medaus. Tuomet šį mišinį švelniais masažuojamaisiais judesiais įtrinkite į galvos odą, kad jis geriau įsigertų, ir palikite apie 30 minučių. Joms praėjus nuplaukite šiltu vandeniu nenaudodamos šampūno ir leiskite plaukams natūraliai išdžiūti. Jeigu jus vargina gana smarkiai besiriebaluojantys plaukai, šią problemą padės išspręsti bulvių ir rūgpienio kaukė. Jums reikės sutarkuoti kelias švariai nuskustas bulves, nusunkti susidariusį skysti ir visą masę sumaišyti su 200 ml rūgpienio (svarbu atsiminti, kad kuo jūsų plaukai yra riebesni, tuo rūgštesnio rūgpienio reikės). Gautą mišinį užtepkite ant plaukų šaknų, o jo likučius – per visą plaukų ilgį. Tuomet užsidėkite celofaninį maišelį ir jį apvyniokite rankšluosčiu, po 30 minučių, kaukę išplaukite specialiu riebiems plaukams skirtu šampūnu.

Bulvės, kaip natūralios plaukų priežiūros priemonės, gali būti naudojamos kartą per savaitę. Jos tinka bet kuriam plaukų tipui ir puikiai gydo. Be abejo, daug kas priklauso ir nuo to, ko į jas įdėsite.

Paimkite dvi vidutines bulves ir jas smulkiai sutarkuokite. Kitame inde išplakite kiaušinio trynį su šiek tiek druskos ir įpilkite šaukštelį augalinio aliejaus bei šaukštelį skysto medaus. Gerai išmaišykite visus šiuos komponentus su turima bulvių tyre, padalinkite plaukus sruogomis, tepkite ją ant galvos odos, o likutį paskirstykite per visą plaukų ilgį. Ištepę šiltai apvyniokite galvą rankšluosčiu, o po 30–40 minučių išplaukite viską švelniu šampūnu.

Brangūs kvepalai nebūtinai patinka visiems

User Rating:  / 0

Kvepalai šiuolaikiniame pasaulyje - tai viena sparčiausiai besivystančių ir ilgą laiką įsitvirtinusių gamybos šakų, kurios paklausa kasmet išauga bent 5 % procentais. Kurį laiką ši gamybos šaka buvo populiari Europos šalyse ir Jungtinėse Amerikos Valstijose bei Australijoje, tačiau šiuo metu kvepalai vis labiau populiarėja tokiose šalyse kaip Kinija ir Indija, turinčiose milijonus gyventojų, nepaisant vien to, jog tyrimais nustatyta, kad šiuo metu kvepalus naudoja viso labo 50 % suaugusiųjų.

Pirmenybė, žinoma, kaip ir visuomet yra teikiama moterims skirtiems kvepalams. Tad vis dar pakankamai tuščia niša išlieka vyriškų kvepalų gamyboje. Paskaičiuota, jog kvepalus kasdien naudoja mažiau nei 20 % vyrų. Taip pat vyrai dažniau renkasi jiems pažįstamus prekinius ženklus ir yra kur kas mažiau nei moterys linkę eksperimentuoti.

Kalbant apie kvepalus ir jų pasirinkimą, ko gero reikėtų paminėti, jog brangūs kvepalai nebūtinai yra tolygūs kokybiškiems kvepalams. Neretai nesunku suprasti kas sudaro didžiąją kvepalų kainos dalį. Tai - gamintojų žinomumas, pakuotė, dizainas. Tačiau esant poreikiui visgi įsigyti brangius kvepalus, galima ir sutaupyti. Alternatyva - kvepalai internetu. Paprastai prekybos internetu kaštai yra kiek mažesni, kadangi tokioms parduotuvėms nebūtina patalpų nuoma ir galybės konsultantų samdymas. Tokiu būdu kainos mažėja, o pirkėjas gali būti patenkintas įsigijęs prekių pigiau.

Tačiau bet kokiu atveju renkantis kvapą, nereikėtų pagrindiniu kriterijumi laikyti kainą. Kvapas - ganėtinai subtilus dalykas. Tad net ir brangūs kvepalai nebūtinai patiks kiekvienam vartotojui. Todėl geriausia kvepalus rinktis pagal savo subjektyvų skonį.

Pastaruoju metu smarkiai paplito žinomų žvaigždžių vardais pagamintų kvepalų serijos, pvz. Sarah Hessica Parker ar Jennifer Lopez. Tai - dar vienas būdas pritraukti daugiau pirkėjų, norinčių sekti savo dievinamų garsenybių pėdomis. Na o priešingoje barikadų pusėje - natūralūs kvapai, kuriuos skatinama pasigaminti patiems. Taigi, pasirinkimų išties daug, tereikia apsispręsti ką pasirinkti.

Išskirtiniais atvejais galima kreiptis į specializuotas kvepalų laboratorijas, kuriose jūsų užsakymu bus pagaminti kvepalai specialiai jums. Kvepalų žinovai gali atskirti tūkstančius kvapų ir juos parinkti taip, kad jų derinys jus ypač tenkintų. Tačiau tai gali būti išties nuostolinga, nebent sugalvosite tai paversti masine prekyba...

Jūs esate čia: Home Laisvalaikis