Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Kiek kalorijų sudeginame per dieną?

User Rating:  / 13
PoorBest 
Kiek kalorijų sudeginame per dieną? 4.2 out of 5 based on 13 votes.

gerimasMetabolizmo procesams palaikyti žmogus vidutiniškai sunaudoja daugiau kaip 70 procentų visų suvartojamų kalorijų. Siekiant numesti svorio, tereikia išspręsti dilemą, kaip sudeginti likusius 30 procentų. Aktyviai sportuojant per dieną galima sudeginti tris tūkstančius ir daugiau kalorijų. O norint numesti vieną kilogramą riebalų, privalu sudeginti daugiau kaip 7000 kalorijų. Šis skaičius nėra konstanta, nes sudeginamų kalorijų kiekis priklauso nuo daugelio elementų, tokių kaip kūno masės indeksas, medžiagų apykaita, raumenų ir riebalų masės sąntykis.

Virškinant mūsų suvalgytą maistą, organizmas jau iš karto sudegina dalį kalorijų. Priklausomai nuo patiekalo tai gali būti nuo 5 iki 10 procentų visų jame esančių kolorijų. Normaliam fiziniam aktyvumui (ne sportui) palaikyt yra išeikvojama apie 15-30 % visų suvartojamų kalorijų. Apskaičiuota, kad  vienas kilogramas raumenų sudegina 13 kalorijų per 24 valandas. Vienas kilogramas riebalų sudegina beveik tris kartus mažiau kolorijų - tik 5. Paradoksalu, bet klausimas kaip numesti svorio kyla kur kas rečiau tiems, kas neturi problemų su viršvosriu. Ir taip yra visai ne dėl to, kad šie žmonės dėl to nesuka galvos - tiesiog raumenų masė sudegina kur kas daugiau nepageidaujamų kalorijų.

Viena intensyvi treniruotė gali iš Jūsų organizmo "išrukyti" iki 1000 Kcal. Numesti svorio padės ir poilsis - naktį stenkitės miegoti ne mažiau kaip septynias valandas.

 

Jūs esate čia: Home Laisvalaikis Kiek kalorijų sudeginame per dieną?