Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Kokie pavojai tyko ieškančių sex pažinčių internete?

User Rating:  / 2
PoorBest 
Kokie pavojai tyko ieškančių sex pažinčių internete? 5.0 out of 5 based on 2 votes.

sex skelbimai interneteInternete vis populiarėje sex skelbimai bei įvairūs sekso pažinčių portalai, todėl vis daugiau žmonių susigundo galimybe greitai ir nesudėtingai susirasti sekso partnerį.

Vaikinai siekdami sudominti merginas nepabūgsta pasiūlyti atlygio už gerai praleistą naktį. Tačiau kartais tai gali būti traktuojama ne kaip sex pažintys, bet kaip draudžiamas veiksmas – prostitucija. Tas pats galioja ir merginoms, kurios skelbime kaip būtiną sąlygą nurodo atlygį už praleistą laiką.

Siekiant išvengti problemų vertėtų vengti tokių skelbimų, tačiau jei norisi kitaip, tai jau Jūsų pačių sprendimas, bet verta atminti, kad sex skelbimuose yra daugybė kitų skelbimų ir žinučių, kurie nepažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymų ir neužtraukia baudų ar kitų nemalonumų.

Siekiant išvengti pavojų, kylančių susitinkant su nepažįstamu žmogumi, vertėtų kam nors iš artimųjų pranešti apie planuojamą susitikimą, suteikti galimybę nelaimės atveju patikrinti, su kuo buvo susitinkama. Nors pastaruoju metu sex pažintys nėra tapusios nusikaltėlių įrankiu, tačiau situacija bet kada gali pasikeisti į blogąją pusę. Tiesa, sex pažinčių verslu užsiimantys verslininkai iš paskutiniųjų stengiasi, kad jų bendrovės nebūtų minimos teismuose, o jų klientai būtų maksimaliai saugūs.

Nors vis dar yra manančių, kad sex pažintys yra susiję su žmonių pardavinėjimu ir kitomis nelegaliomis veiklomis, tačiau dauguma sex pažinčių portalų yra suinteresuoti tik galimybę teikti kokybiškas pažinčių skelbimų tarp suaugusių žmonių paslaugas, bet, deja, ne visuomet viskas įvyksta taip, kaip norima.

Jūs esate čia: Home Laisvalaikis Kokie pavojai tyko ieškančių sex pažinčių internete?