Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Lėktuvų bilietai

User Rating:  / 1
PoorBest 
Lėktuvų bilietai 5.0 out of 5 based on 1 votes.

Vienas brangiausių dalykų kelionės metu – lėktuvų bilietai. Skrydis sudaro bent ketvirtadalį visos kelionės išlaidų, o tai, keturių asmenų šeimai yra tikrai didelės ir nemalonios išlaidos, verčiančios riboti savo galimybes bei pramogas kelionės metu. Tokioje situacijoje labai puikiai gelbsti pigūs skrydžiai.

lektuvas56Pigūs skrydžiai yra labai puiki alternatyva įprastiems lėktuvų bilietams, o skirtumas tarp šių pakankamai nedidelis. Iš esmės, tai tie patys skrydžiai tačiau su mažiau komforto elementų. Pigių skrydžių metu įprastai nėra siūlomas nemokamas maistas, gėrimai, o pirkti juos gana brangu, todėl rekomenduojama pakentėti ir pavalgyti nusileidus. Kitas skirtumas – oro uostai, į kuriuos skraidinama.

 

Daugeliu atveju pigūs skrydžiai yra nukreipiami į mažiau populiarius, toliau nuo miesto centro esančius oro uostus. Tai kartais nėra trūkumas, net atvirkščiai, gali būti privalumu jei kelionės tikslas ar viešbutis yra toje pačioje pusėje kaip ir oro uostas, tačiau daugeliu atveju būna kitaip. Kelionė nuo tolimesnio oro uosto iki viešbučio ar miesto centro kainuoja iki kelių kartų brangiau, dažnu atveju netgi viršija lėktuvų bilietų kainą. Tiesa, galima rasti pigesnių keliavimo iš oro uosto į centrą alternatyvų, siūloma kooperuotis su kartu skridusiais asmenimis, taip kelionės kaštai bus mažesni.

Nors yra išryškinamas pigių skrydžių trūkumas tas, jog tai suteikia keliaujančiajam mažiau garantijų, tačiau iš tiesų jomis pasinaudoti tenka tik retais atvejais, o pagrindinės garantijos keliaujančiajam yra garantuojamos ne tiek bendrovės, kiek vartotojų teisių bei oro linijų bendrovių pareigomis.

Kai kuriems žmonėms pigūs skrydžiai atrodo nepatikimai, sukelia įtarimą, tačiau jais dažniau besinaudojantys asmenys teigia, jog pigūs skrydžiai yra visiškai tokie pat kaip ir įprasti skrydžiai, nors ir be malonių smulkmenų, tačiau už keleriopai mažesnę ir priimtinesnę kainą.

Dažniausiai pigūs skrydžiai apsiriboja Europos miestais. Pigūs lėktuvų bilietai į Londoną, Oslą, Paryžių, Stokholmą ar Frankfurtą akcijų metu kainuoja iki 100 litų, tuo tarpu skrendant naudojantis įprastais skrydžiais gali tekti mokėti ir virš tūkstančio litų. Be abejo, rasti pigius lėktuvų bilietus į Bankoką, Hurgadą, kitas egzotines šalis gali būti sudėtingiau, tačiau patyrę keliautojai giriasi randą ir pigių skrydžių į egzotines šalis, tiesa, vykstant ne tiesiogiai iš Vilniaus, Kauno ar Rygos, bet pakeičiant lėktuvą kitose Europos šalyse.

Siekiant išvengti nesklandumų ir nemalonumų kelionės metu reiktų apie pigius skrydžius pasidomėti plačiau, išsiaiškinti, į kokį oro uostą bei kokiomis sąlygomis yra skraidinama, taip pat, svarbu atkreipti dėmesį į bagažo reikalavimus, neretai pigių skrydžių bendrovės į kainą neįskaičioja registruojamo bagažo.

Jūs esate čia: Home Laisvalaikis Lėktuvų bilietai