Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Vis dažniau keliaujama lėktuvais

User Rating:  / 0
PoorBest 

lektuvasXXI amžius išskirtinis tuo, kad žmogui suteikiama vis daugiau galimybių keliauti. Pirma, ištobulėjo aptarnavimo ir paslaugų sistema, pačiam žmogui nebereikia nieko daryti, tik susimokėti pinigus ir ruoštis kelionei.

Automatiškai Jums bus parinkti lėktuvų bilietai, užsakomas viešbutis ir panašiai. Kelionės metu keliautojai nuskraidinami į pasirinktą vietą, tuomet iš oro uosto nuvežami į pasirinktą viešbutį ar svečių namus, viešbutyje suteikiama nakvynė, maitinimas, prie viešbučio yra baseinas, netoli jūra, žmogus gauna gausybę pramogų ir t. t.

Žinoma, tokios kelionės kainuoja brangiau, tačiau yra viena alternatyva – pigūs skrydžiai, Tuomet žmogus jau tampa savarankiškesnis, pradedant nuo to, kad pačiam reikia nuspręsti, į kurį miestą keliaus, kaip keliaus, kada keliaus ir t. t. Antras svarbus žingsnis – lėktuvų bilietai. Juos galima pirkti internetu, pavyzdžiui, skrydžių bendrovių interneto tinklalapiuose. Čia įdiegtos specialios bilietų pasirinkimo ir rezervavimo sistemos.

Prieš perkant bilietus reikia įvesti įvairius duomenis, saugos kodus, taigi ir bilietus pirkti yra saugu. Taip pat reikia įdėmiai žiūrėti, kokias paslaugas užsisakote, skaityti visą informaciją, net ir tą, kuri parašyta po visa sutartimi mažesniu, sunkiau įskaitomu šriftu. Papildomos paslaugos, pavyzdžiui, daugiau nei 10 kg sveriantis bagažas, pavėluota registracija oro uoste ir pan. – yra mokamos. Taigi pigūs skrydžiai labai greitai gali tapti visai nebe pigiais. Kaip ir kiekviena paslauga, pigūs skrydžiai turi ir privalumų, ir trūkumų.

Jūs esate čia: Home Laisvalaikis Vis dažniau keliaujama lėktuvais