Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Iš aukso ir sidabro gaminami juvelyrikos gaminiai

User Rating:  / 1
PoorBest 
Iš aukso ir sidabro gaminami juvelyrikos gaminiai 5.0 out of 5 based on 1 votes.

2 ziedaiDaugelis žmonių mėgsta puoštis. Šiandieniai juvelyrikos gaminiai, dažiausiai yra gaminami iš aukso arba sidabro. Auksas ir sidabras kaip medžiagos, iš kurių gaminami papuošalai Europoje paplito tik apie viduramžius, nes tada atsirado daugiau turtingųjų. Žinoma, aukso ir sidabro būta ir anksčiau, tačiau juo puoštis galėjo tik išrinkti turtingieji.

Nukaldinti papuošalus iš aukso ir sidabro būdavo kviečiame auksakaliai iš kitų valstybių ir imperijų. Šiandien viskas kur kas parasčiau: nebereikia kviestis meistrų, nes patikusį papuošalą galime nusipirkti kone kiekviename prekybos centre, prekiaujančiame juvelyriniais dirbiniais. Taip pat ir su juvelyrais, gaminančiais išskirtinius papuošalus: kiekviename yra po kelis ar net keliolika, o didmiesčiuose – ir dar daugiau su juvelyrika dirbančių meistrų. Juvelyrus rekomenduojama rinktis tiems, kurie nori turėti originalių bei išskirtinių papuošalų, o, kaip žinia, prekybos centruose pardavinėjami „štampuoti“ gaminiai, kurių daugelis yra panašūs, dekoruoti panašiais elementais.

Juvelyrai dažnai kaldina ne tik mums jau įprastais tapusius žiedus vestuvėms ar sužadėtuvėme, bet ir kitus gaminius. Populiariausi yra šie:

  • Grandinėlės;
  • Apyrankės;
  • Vestuviniai žiedai;
  • Sužadėtuvių žiedai;
  • Interjero detalės;
  • Auskarai.

Vis dažniau žmonės užsisako išskirtinio dizaino vestuvinius žiedus, norėdami žiedais ne tik demonstruoti amžiną sąjungą, bet ir pasipuošti. Populiarėja ir juvelyriniai dirbiniai namų interjerui, tai įvairūs laikrodžiai bei dekoruotos interjero detalės. Žmonės nori, kad juos suptu grožis, kiekviename žingsnyje.

Tai dirbiniai, kurie gaminami masiniu būdu, tad dėl šios priežasties jie kiek pigesni. Žinomas tam tikrą, gali būti ir atvirkščiai: kartais juvelyras tam tikrą gaminį pagamins net už mažesnę sumą, nei jis kainuotų prekybos centruose. Taigi kuri juvelyrika – gaminta ar pirkta – labiau prie širdies, nuspręsti gali tik pats užsakovas.

Jūs esate čia: Home Laisvalaikis Iš aukso ir sidabro gaminami juvelyrikos gaminiai