Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Sportui itin svarbu tinkama mityba

User Rating:  / 1
PoorBest 
Sportui itin svarbu tinkama mityba 5.0 out of 5 based on 1 votes.

grozisKiekvienas profesionalus sportininkas Jums pasakytu, kad ilgos ir alinančios treniruotės yra tik pusė darbo. Taip pat yra itin svarbu tinkama ir subalansuota mityba bei maisto papildai sportui, kurie padeda efektyviau atsatyti po treniruotės nualintą kūną. Dažnai visuomėnėje yra manoma, kad maitintis tinkamai turi tik tie, žmonės ar sportininkai, kurie siekia numesti sverio. Tačiau tai nėra tiesa.

Prisižiūrėti mitybos yra aktualu visiems sportuojantiems žmonėms. Tie atletai, kurie siekia priaukti svorio (paprastai raumėnų masės) turi lygiai taip pat rūpintis maistu, kaip ir lengvosios atletikos atstovai. Dažnam atletui maisto papildai sportui padeda kompensuoti nepakankamą angliavandenių ar baltimų kiekį.

Reklama: Vasara labai svarbu gražiai atrodyti. Pasipuoškite prabangia juvelyrika ir Premiere Juvelyrikos namų. Tik čia įvairūs juvelyriniai dirbiniai, kurie tiks ir išrankiausią skonį turintiems žmonėms.

Gegužės mėnesis yra sporto klubų darbymetis. Nes paprastai būtent šį mėnesį nemaža dalis "žiemos miegu mėgojusių" tautiečių, suplūsta į sporto klubus, tikėdamiesi pagražinti savo kūna, prieš artėjanti paplūdimių sezoną. Tiesa paprastai šis bumas atslūgsta, kai dalis naujokų pamato, jog per kelias savaites napvyks pasiekti norimo rezultato. Tam, kad taip neatsiktu, yra rekomenduojama tinkamai morališkai pasiruošti bei vartoto specialius maisto papildus. Maisto papildai gali padėti pasiekti norimas kūno apimtis kur kas greičiau nei to reikėtų vien tik dietos ir sporto klubo pagalba.

Jūs esate čia: Home Laisvalaikis Sportui itin svarbu tinkama mityba