Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Krikštynų dekoravimas

User Rating:  / 2
PoorBest 
Krikštynų dekoravimas 5.0 out of 5 based on 2 votes.

papuosimas balionais krikstynosKrikštynos – pirmoji didelė mažojo žmogučio šventė. Ši diena ypatinga visai šeimai, todėl labai svarbu ne tik patiems pasipuošti gražiais rūbais ir tauriomis mintimis, bet ir pasirūpinti aplinka, kurioje vyks šventė. Krikštynose visas dėmesys skiriamas mažyliams, vadinasi, ir aplinka turi būti papuošta atitinkamai. Kaip sukurti ypatingą šventę mažyliui bei kitiems šeimos nariams?

Daugiausiai įtakos turės tai, kas krikštijamas: mergaitė ar berniukas. Nors krikštijant berniuką dekoracijoms paprastai renkamasi žydra spalva, o krikštijant mergaites – rožinė, tačiau namus (ar sodą) ir stalą galima puošti ir kitomis pastelinėmis spalvomis. Taip pat galima tradicines žydrą bei rožinę derinti su bet kuria kita pasteline spalva. Kitas svarbus veiksnys – krikštijamo vaiko amžius. Tai dažnai įtakoja krikštynų dekoracijas. Jei krikštijamas vaikas šiek tiek vyresnis, jis jau paprastai turi mėgstamą pasaką, mylimą žaislą ar patinkantį gyvūną. Į tai derėtų atsižvelgti. Krikštynų šventės dekoracijos, atspindinčios vaiko pomėgius, sukuria ypatingus prisiminimus.

Kadangi krikštynos – mažųjų šventė, dekoravimui pasirinkę balionus, niekuomet neprašausite pro šalį. Kuo daugiau balionų – tuo laimingesni mažyliai. Galima rinktis įprastus arba krikštynoms skirtus balionus su įvairiais užrašais ar palinkėjimais. Vaikai ypatingai mėgsta balionus su šviesele viduje. Balionus galima prileisti helio ir jais uždengti visas lubas. Taip pat įspūdingai atrodo specialiai sukurtos balionų kompozicijos: balionų čiulptukai, vaikų, gyvūnų figūros, gėlės ir pan. Puiku, jei balionų kompozicijos atspindi pasirinktą šventės temą. Šventės dekoracijas galima papildyti įvairiomis girliandomis, kaspinais.

vienkartiniai indai krikstynomsPapuošę namus (ar sodą, jei šventė vyks lauke), nepamirškite pasirūpinti ir šventiniu stalu. Idėjų pasiūlys įvairiausi krikštynų aksesuarai: angeliukų, vaikų skulptūrėlės, įvairių formų žvakės, dekoratyviniai kryželiai, karoliukai, konfeti ir kitos figūrinės dekoracijos. Stalą galima papuošti ir keliomis nedidelėmis balionų kompozicijomis. Dėmesį reikėtų skirti ir indams. Stalas, padengtas laikantis krikštynų temos ir spalvinės paletės, atrodys tikrai įspūdingai. Žinoma, tai ne visuomet įmanoma – kiekvienai šventei indų neprisipirksite, bet jei krikštynas švenčiate vasarą ir lauke, maistą galima tiekti specialiai krikštynoms skirtuose vienkartiniuose induose. Beje, jei pagrindiniai krikštynų svečiai yra kiti mažyliai, vienkartiniai indai padės sumažinti šukių tikimybę, o tėveliai galės atsipalaiduoti: jiems nereikės sekti kiekvieno atžalos judesio. Stalo aksesuaru gali tapti ir pats maistas: vaikiško vežimėlio ar animacinio personažo formos sausainiai, tortas, specialiuose popierėliuose įvynioti saldainiai ir t.t.

Kadangi krikštynos – ypatinga šventė, prisiminimai apie ją labai svarbūs ne tik mažyliui bei jo tėvams, bet ir visiems svečiams. Maži suvenyrai, kuriais svečiai gali pasipuošti per šventę, padės išsaugoti ypatingus prisiminimus. Tai gali būti specialūs ženkliukai krikštamotei, krikštatėviui, mažajam žmogučiui ir kitiems svečiams.

Pirmąją mažylio šventę sukurti nesudėtinga. Pakanka atminti, jog tai ypatinga diena visiems – ne tik mažyliui ir tėveliams, bet ir svečiams. Jei vis dėlto mūza neaplankė, visuomet galima kreiptis į profesionalus, kurie pasirūpins visomis švenčių dekoracijomis ir atributika.

Jūs esate čia: Home Laisvalaikis Krikštynų dekoravimas