Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Kelionės į Turkiją išlieka populiariausios

User Rating:  / 0
PoorBest 

Jeigu ruošiatės šią vasarą keliauti, tuomet turite galimybę pasirinkti iš tikrai gerų kelialapių pačiuose populiariausiuose kurortuose. Žinoma, keliautojams labai dažnai tenka rinktis tarp kokybės ir pigumo, tačiau yra tikrai gerų kelialapių į vietas, kurios jau užsitikrino vardą kaip turistų rojus. Yra kelios populiariausios kurortinės šalys, į kurias žmonės važiuoja su dideliu užsidegimu kai tik atsiranda tinkama proga.

Kas labiausiai žavi keliautojus?

Nieko keisto, kad keliones i Turkija yra tokios populiarios, kadangi čia yra viena iš pigiausių vietų apsistoti – yra nemažai kokybiškų viešbučių tiek ir Ankaroje, tiek ir Stambule, kur rasite net ir keturių žvaigždučių viešbutį už tokią kainą, kokios kitoje turistinėje šalyje tikrai nerasite. Negana to, Lietuvos keliautojus žavi ir tai, kad Turkijos žmonės mėgsta Lietuvos turistus ir yra labai paslaugūs – jie visuomet padės iškilus kokiai nors problemai, maloniai nurodys kelią. Kalbant apie skirtingų tipų turistus – keliautojus žavi Turkija tuo, jog čia galima praleisti laiką labai įvairiai – yra tikrai nemažai naktinių pramogų, tačiau tiems, kurie mėgsta gana ramiai praleisti savo atostogas, tikrai atsiras jaukus ir ramus kampelis. Visgi, tie žmonės, kurie mėgsta žvejoti ir patirti daug malonių nuotykių, labai žavi Egiptas. Jie renkasi ne kelionės į Turkiją, o Egiptą todėl, kad čia yra kur kas daugiau ekskursijų, galima pamatyti Egipto piramides, kas dažniausiai būna net gi viso gyvenimo svajonė! Poilsiautojai, kurie mėgsta praleisti ramiai, tačiau taip pat mėgsta gyvūniją, dažnai renkasi Egipto kaimyną Tunisą. Šioje šalyje yra vienas didžiausių Afrikos zoologijos sodų, tad gyvūnų mylėtojams tai tikras rojus.

turkijos zemelapis

Populiariausias kurortas – Turkija

Dėl palyginus pigių maisto kainų ir tikrai malonaus aptarnavimo viešbučiuose, Lietuvos keliautojai dažnai renkasi Turkiją – ten galima visai nebrangiai pailsėti porą savaičių. Žinoma, panašias kainas galite rasti ir Tunise bei Egipte, tačiau vertėtų pažymėti, kad ten viešbučių kokybė nėra tokia gera. Infrastruktūra Turkijoje yra išvystyta kur kas geriau, todėl nieko keisto, kad čia ras ką veikti ne tik tiek turistai, kuriems labiausiai patinka aktyvus poilsis – pažintinės ekskursijos ir ekspedicijos, tačiau ir tie, kurie nori iš tiesų atsipalaiduoti ir būtų ramybėje – yra nuostabių ir nebrangių viešbučių prie pat jūros su privačiu paplūdimiu. Šie dalykai daro kelionės į Turkiją tokias patrauklias. Nors Turkija jau gana seniai puikuojasi pirmoje vietoje pagal populiarumą, visgi reiktų pasakyti, kad tai yra gana stambus pasiekimas – juk dabar atsirado galimybė iš Vilniaus bei Kauno skristi į daugelį Europos Sąjungos šalių, taip pat tiesiogiai skristi į Azijos šalis. O tai reiškia, kad konkurencijos Turkijai atsirado tikrai daugiau, tačiau panašu, kad ji puikiai susitvarko.

Jūs esate čia: Home Laisvalaikis Kelionės į Turkiją išlieka populiariausios