Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Atmintinė, įsigijusiems pirotechnikos gaminį

User Rating:  / 1
PoorBest 
Atmintinė, įsigijusiems pirotechnikos gaminį 5.0 out of 5 based on 1 votes.

fjPirotechnikos gaminių yra labai įvairių, tačiau bene patys populiariausi – fejerverkai. Ko gero, daugeliui žmonių fejerverkai asocijuojasi su švente, gera nuotaika, linksmybėmis. Tačiau yra ir dar viena asociacija, kurios dera nepamiršti kalbant apie fejerverkus – taisyklės. Reikia priminti, jog fejerverkai yra tas gaminys, kurį norint naudoti tiesiog privalu laikytis tam tikrų taisyklių, priešingu atveju galite pakenkti savo didžiausiam turtui – sveikatai. Kad taip nenutiktų, svarbu į taisykles nenumoti ranka. Kadangi taisyklių yra ne viena ir ne dvi, bus idealu, jei žinosite šią trumpą, tačiau labai naudingą atmintinę.

Instrukcijų laikymasis

Vos tik įsigyjate pirotechniko gaminį, turite žinoti, kad svarbiausias darbas, kurį privalu atlikti yra ne šeimos narių ar draugų informavimas apie naują pirkinį, o instrukcijų skaitymas. Įsigijus fejerverkų ar kitą pirotechnikos gaminį svarbu perskaityti instrukciją, kadangi tik jos dėka gausite informacijos apie tai, kaip tinkamai naudoti gaminį.

Etikečių skaitymas

Perkant fejerverką ar bet kurį kitą pirotechnikos gaminį, būtina atidžiai perskaityti etiketėje esančią informaciją. Gali būti, kad jums patinkantys fejerverkai yra priskiriami galingiems fejerverkams, o tam, kad būtų galima juos iššauti reikia turėti specifinių žinių bei patirties. Tokiu atveju, paaiškės, kad jūs (jei nesate fejerverkų profesionalas), neturite teisės pirkti šį gaminį.

Saugus atstumas

Norint, kad fejerverkai nesugadintų džiugios šventinės nuotaikos, o jų iššovimo procesas būtų sklandus, verta laikytis saugaus atstumo. Nesvarbu, kokį pirotechnikos gaminį pirksite, turite pasidomėti, kokiu atstumu reikia nuo jo atsitraukti. Beje, apie šį atstumą turite informuoti ir tuos žmonės, kurie kartu su jumis grožėsis fejerverku. Jei šio atstumo nesilaikysite, žinokite, kad tikimybė būti sužeistiems fejerverko padidėja.

Pirotechnikos gaminių nesinešiokite kišenėse

Nesvarbu, kokį pirotechnikos gaminį nuspręstumėte įsigyti, žinokite, jog kišenėje jam ne vieta – tai per daug pavojinga. Pirotechnikos gaminių nešiotis kišenėje negalima todėl, jog dėl per didelio įkaitimo ar judinimo tokio pobūdžio gaminys gali netikėti sprogti, sužeisti jį nešiojusį žmogų bei aplinkinius.

Jei laikysitės šios trumpos atmintinės – puiki šventė bus garantuota. Reikia tiek nedaug, kad jūs ir jūsų artimi žmonės būtų saugūs.

Jūs esate čia: Home Laisvalaikis Atmintinė, įsigijusiems pirotechnikos gaminį