Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Brangūs kvepalai nebūtinai patinka visiems

User Rating:  / 0
PoorBest 

Kvepalai šiuolaikiniame pasaulyje - tai viena sparčiausiai besivystančių ir ilgą laiką įsitvirtinusių gamybos šakų, kurios paklausa kasmet išauga bent 5 % procentais. Kurį laiką ši gamybos šaka buvo populiari Europos šalyse ir Jungtinėse Amerikos Valstijose bei Australijoje, tačiau šiuo metu kvepalai vis labiau populiarėja tokiose šalyse kaip Kinija ir Indija, turinčiose milijonus gyventojų, nepaisant vien to, jog tyrimais nustatyta, kad šiuo metu kvepalus naudoja viso labo 50 % suaugusiųjų.

Pirmenybė, žinoma, kaip ir visuomet yra teikiama moterims skirtiems kvepalams. Tad vis dar pakankamai tuščia niša išlieka vyriškų kvepalų gamyboje. Paskaičiuota, jog kvepalus kasdien naudoja mažiau nei 20 % vyrų. Taip pat vyrai dažniau renkasi jiems pažįstamus prekinius ženklus ir yra kur kas mažiau nei moterys linkę eksperimentuoti.

Kalbant apie kvepalus ir jų pasirinkimą, ko gero reikėtų paminėti, jog brangūs kvepalai nebūtinai yra tolygūs kokybiškiems kvepalams. Neretai nesunku suprasti kas sudaro didžiąją kvepalų kainos dalį. Tai - gamintojų žinomumas, pakuotė, dizainas. Tačiau esant poreikiui visgi įsigyti brangius kvepalus, galima ir sutaupyti. Alternatyva - kvepalai internetu. Paprastai prekybos internetu kaštai yra kiek mažesni, kadangi tokioms parduotuvėms nebūtina patalpų nuoma ir galybės konsultantų samdymas. Tokiu būdu kainos mažėja, o pirkėjas gali būti patenkintas įsigijęs prekių pigiau.

Tačiau bet kokiu atveju renkantis kvapą, nereikėtų pagrindiniu kriterijumi laikyti kainą. Kvapas - ganėtinai subtilus dalykas. Tad net ir brangūs kvepalai nebūtinai patiks kiekvienam vartotojui. Todėl geriausia kvepalus rinktis pagal savo subjektyvų skonį.

Pastaruoju metu smarkiai paplito žinomų žvaigždžių vardais pagamintų kvepalų serijos, pvz. Sarah Hessica Parker ar Jennifer Lopez. Tai - dar vienas būdas pritraukti daugiau pirkėjų, norinčių sekti savo dievinamų garsenybių pėdomis. Na o priešingoje barikadų pusėje - natūralūs kvapai, kuriuos skatinama pasigaminti patiems. Taigi, pasirinkimų išties daug, tereikia apsispręsti ką pasirinkti.

Išskirtiniais atvejais galima kreiptis į specializuotas kvepalų laboratorijas, kuriose jūsų užsakymu bus pagaminti kvepalai specialiai jums. Kvepalų žinovai gali atskirti tūkstančius kvapų ir juos parinkti taip, kad jų derinys jus ypač tenkintų. Tačiau tai gali būti išties nuostolinga, nebent sugalvosite tai paversti masine prekyba...

Jūs esate čia: Home Laisvalaikis Brangūs kvepalai nebūtinai patinka visiems