Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Skrydžiai iš Vilniaus į Paryžių prie mūsų priartino dar vieną Europos sostinę

User Rating:  / 2
PoorBest 
Skrydžiai iš Vilniaus į Paryžių prie mūsų priartino dar vieną Europos sostinę 5.0 out of 5 based on 2 votes.

Koks Europos miestas neabejotinai galėtų pretenduoti į daugelio turistų aplankyti norimų objektų sąrašą? Paryžius. Tikrai! Ir ne tik dėl garsiojo Eifelio: architektūra, menas, žmonės, kultūra, kulinarija...Viskas taip nepakartojama, taip...prancūziška! Panašios reklamos vilionėms drąsiai atsiduoti gali ir lietuviai: reguliarūs skrydžiai iš Vilniaus į Paryžių šį miestą padaro kone ranka pasiekiamą. Išvykai net nereikia derinti atostogų grafiko - maloniai pirmai pažinčiai pakanka skirti ir laisvą savaitgalį. Negana to, skrydžiai iš Vilniaus į Paryžių siūlomi už itin viliojančią kainą: sumokėjus vos už 20 EUR, galima įsigyti bilietą į abi puses (tai nėra pastovi kaina - tenka laukti, kada bus pasiūlyti viliojančiai maža kaina).

lektuvu bilietaiVisi ieškantys geriausių pigių skrydžių pasiūlymų, turėtu apsilankyti pigesniskrydziai.lt svetainėje. Čia itin platus skrydžių visomis kryptimis pasirinkimas. Kartais net sunku patikėti kokie pigūs būną skrydžiai, štai specialiųjų pasiūlymų skyriuje matome, kad pigiausias skrydis gali kainuoti net mažiau nei dešimt eurų. Už tiek nėt su taksi iki oro uosto nenuvažiuosi. Žinoma geriausi skrydžių pasiūlymai būna tada, kai juos rezervuoji iš anksto arba lauki iki paskutinės minutės. Paskutinės minutės skrydžiai dažnai būtent ir kainuoja mažiausiai, nes aviabendrovei labiau apsimika gauti nors kelis eurus, nei palikti tuščią sėdynę lėktuve.

Kuo ši kryptis gali būti patraukli eiliniam turistui? Bene pagrindinis privalumas - universalumas: nesvarbu, kiek tau metų bei su kokia kompanija į kelionę susiruoši - ką pamatyti ir nuveikti bus visiems. Keliaujantieji su mažaisiais būtinai turėtų aplankyti garsųjų Disneilendą - visų vaikų svajonę. Vienas iš pagrindinių pagyvenusių asmenų traukos objektų - Švc. Jėzaus Širdies bazilika. Įsimylėjėliai negali grįžti be asmenukėje įamžinto bučinio prie Eifelio bokšto bei įspūdžių iš pasivaikščiojimo po Eliziejaus laukus ir Monmarto gatvelės. Jaunimas tikrai ras ne vieną jaukią vietelę, viliojančią nuostabia muzika bei užburiančia atmosfera. Per vieną išvyką visų žinomiausių objektų aplankyti neįmanoma - į Paryžių reikia grįžti dar ir dar kartą.

Pakartoti šią išvyką tikrai realu. Tam palankias sąlygas sudaro ir skrydžių laikas, ir jų kainos. Skrydžiai iš Vilniaus į Paryžių yra vykdomi kasdien, tad išvyką galima suplanuoti net ir ekspromtu: iš vakaro susikrauni daiktus, o kitą dieną jau sėdi lėktuve! Aišku, tokiu atveju lėktuvo bilieto kaina gali pareikalauti piniginę atverti šiek tiek plačiau. Norint sutaupyti, rekomenduojama išvyką planuoti iš anksto arba reguliariai apsilankyti interneto svetainėse, kuriose pateikiama informacija apie patrauklius lėktuvo bilietų kainų pasiūlymus.

Kaip jau minėjome, Paryžiuje ką pamatyti tikrai yra. Aišku, dalis pramogų yra apmokestinta. Mažesnių skrydžio bilietų kainų dėka galima gerokai sutaupyti, o tuos pinigus protinga investuoti į gilesnį Prancūzijos sostinės pažinimą - muziejai, meno galerijos, parkai, restoranai ir kiti objektai.

Jūs esate čia: Home Laisvalaikis Skrydžiai iš Vilniaus į Paryžių prie mūsų priartino dar vieną Europos sostinę