Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Kodėl taip skiriasi GPS kaina?

User Rating:  / 1
PoorBest 
Kodėl taip skiriasi GPS kaina? 5.0 out of 5 based on 1 votes.

navigacijaNusprendus įsigyti GPS navigaciją imama domėtis pasiūla, o vienas iš svarbesnių punktų renkantis daugumai yra kaina. Ir čia kyla labai daug klausimų, nes GPS navigacija gali kainuoti ir mažiau nei 100 eurų ir perkopia kelis šimtus. Kodėl tokie dideli kainos skirtumai?

Vienas iš punktų, be abejonės, kokybė. Jei kalbėti apie atskirus prietaisus, kurie atlieka iš esmės tik GPS navigacijos funkciją, tai kokybė pasireikšti gali keliais būdais.

Pirmiausia, tikslumas. Vieni GPS navigatoriai veikia puikiai, pataiko beveik tiksliai pranešti posūkius, nenukrypsta nuo kelio, kuomet kiti vis "pameta" kelia, vėluoja ar per anksti praneša apie kai kuriuos manevrus.

Kitas didelis skirtumas dėl kainos yra veikimo greitis. Geras GPS navigatorius iš karto ras Jūsų įvestą adresą, neteks laukti kol pasirodys klaviatūra ekrane ar bus kraunama viena ar kita funkcija, tuo tarpų pigūs dažnai atsilieka, verčia ilgiau nukreipti dėmesį nuo kelio. Tiesa, net ir turint labai gerą ir greitą GPS kelionės maršrutą reikėtų nusistatyti iš anksto ar stabtelėjus šalikelėje.

Ekrano ryškumas taip pat labai svarbu, o ryškus, geras ekranas kainuoja nemažai. Tad investuodami didesnę pinigų sumą turėsite tikimybę rasti kokybiškesnį ekraną, kurio privalumus ypač įvertinsite saulėtą dieną. Kalbant apie ekraną svarbu ir jo jautrumas prisilietimams, mat beveik viskas dabar valdoma lietimu, o ne mygtukais. Kai kurie prastesni GPS navigacijos prietaisai į lietimą reaguoja ne visai tinkamai, pasispaudžia ne ta vieta, kurią norėjote spustelėti, o tai papildomos bėdos ir sugaištas laikas, kuris kelionėje labai svarbus.

Skirtingi GPS gamintojai naudoja skirtingus žemėlapius. Jų kokybė yra viena svarbiausių renkantis šį prietaisą. Kai kurie GPS net gali neturėti galimybės įdiegti lietuviškus žemėlapius, o tai jau rimta bėda jei keliausite Lietuvoje. Atkreipkite dėmesį kokiomis sąlygomis vyksta žemėlapių naujinimas, kartais tai gali būti mokama paslauga.

Išsirinkti kokybišką GPS navigatorių nėra lengva, todėl vertėtų skirti daugiau laiko jų paieškai, įvertinti kaip įmanoma daugiau skirtingų modelių ir išsirinkti tą, kuris geriausiai atitinka Jūsų lūkesčius.

Jūs esate čia: Home Laisvalaikis Kodėl taip skiriasi GPS kaina?