Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Atostogų metas išsibegėja

User Rating:  / 1
PoorBest 
Atostogų metas išsibegėja 5.0 out of 5 based on 1 votes.

Rugpjūčio mėnesį dauguma suskumba pasinaudoti kasmetinėmis atostogomis ir ištrūkti kur nors pailsėti. Dauguma miestiečių stengiasi aplankyti svečias šalis, tačiau nemaža dalis Lietuvių vis tik pasirenka atostogas savoje šalyje. O ir pasirinkimas yra išties ne mažas. Norintys aktyvaus poilsio gali rinktis pajūrio kurortus, tokius kaip Palanga ar Šventoji. Išsiilge jūros, tačiau norintys ramesnės aplinkos ras tai ko ieško Nidoje, Preiloje ar Karklėje.

Populiarėja kaimo turizmas

Lietuvai tapus Europos sąjungos nare, viena iš daugiausiai lėšų sulaukusių sričių buvo kaimo turizmas. Tai įtakojo, kad Lietuvoje atsirado daugybė kaimo turizmo sodybų. Vien aplink klaipdėda tokių yra net kelios. Tai jau ne pirmą dešimtmetį gyvuojanti, bei paskutiniu metu itin išsiplėtusi Juozo, dar kitaip vadinama HBH sodyba. Didelių investicijų sulaukė ir "Vienkiemis", šiuo metu dar kuriasi, bet jau yra turistams prieinama "Vinetų kaimo" poilsiavietė.

Kaimo turizmo sodybos gali pasiūlyti kurs kas daugiau nei vien pasyvų poilsį. Jau minėtame HBH yra daugybė pramogų. Tai ir medžių trasa, batutai vaikams, mini zoologijos sodas, šaudyklos ir dar daug smagių užsiėmimų.

"Vienkiemio" sodyba puikiai tinka šeimoms su vaikais, kurios nori tūriningai praleisti laiką, tačiau siekią sutaupyti lėšų. Dauguma pramogų čia yra nemokamos. O pasiplaukiojimas vandens dviračiais kainuoja tik 10 lt./h.

Jūs esate čia: Home Laisvalaikis Atostogų metas išsibegėja