Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Atomazgos "Kuršių marių botelių" byloje dar nematyti

User Rating:  / 1
PoorBest 
Atomazgos "Kuršių marių botelių" byloje dar nematyti 5.0 out of 5 based on 1 votes.

LR Vyriausybė nusprendė, jog turėtų būti nugriauti trys objektai Kuršių Nerijoje, likusieji galės būti rekonstruoti taip, kad tiktų prie bendro architektūrinio stiliaus. Galutinį žodį dėl to turėtų tarti teismas. Teisingumo ministras sieks, kad už griovimo išlaidas ir kitus nuostolius atsakytų neteisėtus sprendimus priėmęs asmenys.

Valstybė priėjo nelengvą sprendimą, tikrai nėra labai puikus variantas, turint omenyje, kad per dešimt metų visuomenė ir valstybė buvo įstumta į aklavietę, iš principo yra nuspręsta, kad bent trys objektai „neįsipaišo“ į bendrą schemą ir bendrą planą ir turėtų būti nugriauti, kiti gali būti pataisyti, kad jie gali toliau stovėti“, - po Vyriausybės pasitarimo žurnalistams sakė teisingumo ministras  Remigijus Šimašius. Jis įsitikinęs, kad už šią situaciją turi atsakyti ir pareigūnai, kurie leido statyti minėtus pastatus su visais reikalingais leidimais.

Reklama: Butų nuoma Klaipėdoje

„Kvailio vietoje neturi likti nei mokesčių mokėtojai, kuriems gali tekti atlyginti žalą, jei tokia bus nustatyta, nei valstybė“, - sakė R. Šimašius, pridurdamas, kad iki šiol nesėkmingai įrodinėjama pareigūnų kaltė. Tačiau jeigu bus įvardinti konkretūs nuostoliai, gali būti reikalaujama institucijų vadovų atsakomybės. Ji turėtų būti dalijama ir statytojams, kurie galėjo laikyti ne visų teisės aktų.

„Vyriausybė neįteisina jokių neteisėtų statybų. (...) Galutinius sprendimus dėl galimų taikos susitarimų, kurie gali būti realizuoti, jei investuotojai ar savininkai pastatų atsižvelgs į Vyriausybės išdėstytus pasiūlymus, galutinius sprendimus priims teismai“, - sakė premjeras Andrius Kubilius.

Turėtų būti griaunami objektai esantys Rėzos adresu 1 - vadinamieji jachtininkų viešbučiai ir restoranas, druskų sandėlis ir vadinamieji Baobabai, trys pastatai Preilos buvusioje automobilių stovėjimo aikštelėje, patvirtinto Valstybinė saugomų teritorijų tarnybos direktorė Rūta Baškytė.

Jūs esate čia: Home Teisė Atomazgos "Kuršių marių botelių" byloje dar nematyti